banner167
banner182
19 Haziran 2021 Cumartesi

İLÇE YÖNETİCİLERİ İFTARDA BULUŞTU

Talas Belediyesi'nden iftar

19 Haziran 2017 Pazartesi 03:46
Bu haber 748 kez okundu
 İLÇE YÖNETİCİLERİ İFTARDA BULUŞTU
Haberici -->

Talas Belediyesi ilçe yöneticileri, meclis üyeleri, muhtarlar ve ailelerine yönelik Esma Hatun Sosyal Tesislerinde iftar yemeği düzenledi. Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu iftarda, Talas için yapılan tüm hizmetlerde katkısı olan ilçe yöneticilerine teşekkür etti.

Talas'a yapılan hizmetler ve projelerden bahseden Başkan Palancıoğlu, "Bu sene Talas'ta böyle güzel bir iftar programında buluşalım istedik. Sayın kaymakamımız, muhtarlarımız, ilçe müdürlerimiz ve meclis üyelerimiz burada. Sizleri yeni tesisimiz olan Esma Hatun'da ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Burası daha önce düğün salonu olarak kullanılmış. Pejmürde bir haldeydi. Binanın iç kısmını kongre ve toplantı salonu şeklinde dizayn ettik. Mevlana Sosyal Tesislerimiz tadilatta olduğu için hizmet aksamasın diye restoran hizmetimizi burada vermeye başladık. Burası kına, düğün, sünnet özel gün gibi organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz güzel bir mekan oldu. Bu tür tesislerin ben belediyemiz ve Talas açısından önemli olduğunu düşünüyorum." dedi.

Talas Belediyesi olarak üç buçuk yıldır yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyleyen Başkan Mustafa Palancıoğlu, "Bütçemizin çok çok üzerinde faaliyetler yapıyoruz. Teknik olarak asfalt ve kilit parke çalışmalarımıza yoğunlaştık. Talas'ın birçok bölgesi asfalt çalışmalarımız sürüyor. Onun haricinde 8 cami, 6 okul ve 2 sağlık ocağını Talas'a kazandırdık. Yakında Kayseri'nin en büyük ve en fonksiyonel camilerinden bir tanesi olacak olan Abdülhamid Han Cami'yi açacağız. Başakpınar'da bulunan bir camimizin de peyzajı bitti. Yakında onu da açacağız. Elmacıoğlu Camimizin kabası bitti. İnşallah yaz sonunda açmayı planlıyoruz. Mehmet Çetin Çağlar'ın yaptırdığı camimizin de açılışını inşallah gelecek seneye yapacağız. Bu şekilde inşallah cami ihtiyacını karşılayacak şekilde camilerimizin yapımını tamamlıyoruz. Bunlar hayırseverlerimiz ve Talas Belediyesi işbirliği ile yapılan camiler. Aynı zamanda 6 okulumuzu da Büyükşehir Belediyemiz ve hayırseverlerimiz sayesinde Talas’a kazandırdık" şeklinde konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV