banner87
21 Mart 2019 Perşembe

İLÇELERİMİZ DERTLİ, İNSANLARIMIZ UNUTULMUŞ

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş ve diğer adaylar seçim çalışması kapsamında Develi’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi

07 Haziran 2018 Perşembe 03:36
Bu haber 432 kez okundu
İLÇELERİMİZ DERTLİ, İNSANLARIMIZ UNUTULMUŞ
Haberici -->
İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş ve diğer adaylar seçim çalışması kapsamında Develi’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi ve vatandaşlarla sohbet etti. Ataş, halkın sorunlarını dinleyerek, ilçelerin unutulduğunu, dertlerinin büyük olduğunu ve verilen hiçbir sözün yerine getirilmediğini ifade etti.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayları, 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Adaylar ilçe ziyaretlerine Develi ile devam etti. Develi’de esnafı ziyaret eden Milletvekili adayları, hal hatır sordu ve dert dinledi.Vatandaşların İYİ Parti Milletvekili adaylarına yönelik ilgisi ise dikkat çekti.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş, “Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Develi ilçemizi de ziyaret ederek, vatandaşlarımızla hoş sohbetler ettik. Onlarla selamlaştık, dertlerini dinledik, projelerimizi anlattık. Gittiğimiz yerlerde vatandaşların mevcut iktidara tepkili olduğunu gördük. Çünkü yıllarca verilen sözler tutulmamış, her seçim dönemi aynı vaatlerle vatandaşın karşısına çıkmışlar, ama ortada çözüm yok. Her geçen gün daha da kötüye giden bir durum var. Tarım ve hayvancılık can çekişiyor. İlçelerde nüfus azalıyor. Eğer önlem alınmazsa adeta ilçelerde insan kalmayacak. Çünkü insanlar para kazanmak için, geçinmek için doğduğu toprakları terk etmek zorunda bırakılıyor. Ülkeyi 16 yıldır yönetenler ise bu gerçeği görmezden gelip, günü birlik politikalarla günü kurtarmaya çalışıyor. Vatandaş artık, 1 devam dedik, 2 devam dedik, 3 dedik, hep destek verdik ama yıllardır bir şey görmedik, bu nedenle artık yeter diyor. Yıllardır, dertlerimiz devam ediyor, çilemiz bitmiyor diyor. Değişim zamanı geldi diyor. Bu iktidarın yorulduğunu, çıkmazda olduğunu, sürekli seçim kararlarıyla zaman kazanmaya çalıştığını, çözüm üretemez hale geldiğini görüyor. Bu nedenle bu iktidarın kadroları artık emekli edilmeli. Onlara da yazık, çünkü artık beden yorgun, beyin tükenmiş. İş çıkaramıyorlar. Oysa her şeyi yapacak güçleri var, ama motor artık bitmiş, kamyon düz yolda tekliyor,  yokuşu çıkamıyor. Ülkemiz, şehrimiz, geleceğimiz için yeniye, yenilenmeye ve iyiye ihtiyaç var” dedi.

“İYİ GÜNLERİN ÇOK YAKIN OLDUĞUNUN HABERCİSİ”

Ziyaretleri sırasında çocuklarla da yakından ilgilenen İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş, “Ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza, güzel bir Türkiye bırakmak için çalışıyoruz. Tek gayemiz vatandaşlarımıza hak ettikleri yaşamı sağlayabilmek” diye konuştu.

Diğer yandan İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayları, Dursun Ataş,  Fatih Eryılmaz, Berrin Eyidemir, Kamil Karamete, Hasan Aydın ve Betül Tosun, partilerinin Develi ilçe teşkilatını da ziyaret etti.

Ziyarette partililerle fikir alışverişinde bulunan milletvekili adayları, yoğun tempoyla teşkilatlarla birlikte çalıştıklarını belirtti.

Milletvekili adaylarından Dursun Ataş, “Develi İlçemizi ziyaret ettik. Develili hemşerilerimizle dertleştik, sohbet ettik. Gösterdikleri ilgi ve alaka, iyi günlerin çok yakın olduğunun habercisi. İYİ Parti Develi İlçe Teşkilatımıza ve hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV