banner87
21 Mayıs 2019 Salı

İLDEM’DE EMNİYET BİNASI HIZLA YÜKSELİYOR

Başkan Memduh Büyükkılıç incelemelerde bulundu

25 Eylül 2017 Pazartesi 06:29
Bu haber 694 kez okundu
 İLDEM’DE EMNİYET BİNASI HIZLA YÜKSELİYOR
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, belediyeleri tarafından Gesi İldem Fatih Mahallesinde 11 Ağustos 2017 günü temeli atılan emniyet binası inşaatının hızla yükseldiğini söyledi.

Melikgazi Belediyesinin semtlerin huzur ve güven ortamını sağlayan emniyet güçlerine yönelik tesisler de yaptığını hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Belediye Başkanı’nın eski ismi şehri emin olarak bilinmektedir. Bu bağlamda Melikgazi’mizin Gesi Fatih Mahallesinde ihtiyaç duyulan emniyet binası tesisi için önce yer tespiti sonra projelendirdik. 11 Ağustos günü de temelini attık. Şu anda 1. Kat betonarmesi tamamlanmış vaziyettedir. Toplam alanı 1600 metrekare olan tesis de zemin artı 3 kat olmak üzere 450 metrekare kapalı alan bulunmaktadır. Çevre düzenlemesi, otoparkı ve her türlü yapımı ile inşaat tamamlanarak Emniyet Müdürlüğümüze 2018 yılında teslim edilecektir” dedi. 

Gesi Bölgesinin artık nüfusu ve sosyal, spor, alış veriş merkezleri ile kamu hizmet tesisleri ile uydu kent niteliğinde olduğunu ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, şehrin doğu bölümünde bu emniyet binası ile büyük bir eksikliği gidermiş olacakları sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV