banner167
banner182
12 Haziran 2021 Cumartesi

İLETİŞİMDE MEZUNİYET SEVİNCİ

Rektör Prof. Dr. Muhammed Güven'de katıldı

13 Haziran 2017 Salı 03:46
Bu haber 633 kez okundu
İLETİŞİMDE MEZUNİYET SEVİNCİ
Haberici -->

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) İletişim Fakültesi’nde eğitim gören son sınıf öğrencileri mezuniyet sevinci yaşadı. 600 öğrenci diplomalarını alarak kep fırlattı. Gazetemiz Muhabiri Nihal Bayraktar’da iletişim fakültesini başarıyla tamamlayarak diploma sevinci yaşadı.

ERÜ İletişim Fakültesi öğrencileri için Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi Konferans Salonunda mezuniyet töreni düzenlendi. Törene Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Güven, fakülte dekanları, öğretim üyeleri, öğrenciler ve yakınları katıldı. Burada bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Muhammet Güven ise, gazeteci adaylarına nasihatlerde bulunarak, “Buradaki çoğu öğrencimizi inşallah ileride medya kuruluşlarında çalışacaklar. Öncelikle ne iş yaparsanız yapın, mutlaka etik değerlere ve kişisel haklara saygı gösterin. Özellikle insanların özel yaşamlarına saygı gösterin. Gazeteci veya basın mensubu olmanın özelliklerinden birinin insanların özel yaşamlarını irdelemek olmadığını öncelikle söylememiz lazım. Mutlaka doğru haber yapın. Oturduğunuz yerden haber yapmayın. Haberlerinizin peşinden koşun ve doğrusunu öğrenmeye çalışın” dedi.
Konuşmaların ardından ERÜ İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler, Radyo Sinema ve Televizyon ile Gazetecilik bölümlerinden mezun olan öğrencilere diplomaları verildi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV