banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

"İMKANLAR PAYLAŞILMALI"

Aydın Kalkan, Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şubesinin Ramazan ayında sosyal ve yardımlaşma faaliyeti yaptığını söyledi

01 Haziran 2018 Cuma 03:32
Bu haber 326 kez okundu
Haberici -->

Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şubesinin Ramazan ayında sosyal ve yardımlaşma faaliyeti yaptığını söyleyen Şube Başkanı Aydın Kalkan, "Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayında üyelerimizin emaneti olan imkânları şehrimizin insanlarına karınca karınca yönlendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" ifadelerini kullandı.

Aydın Kalkan, "Verenel Derneği ile işbirliği içerisinde Kayserili yetim ve muhtaç insanlara iaşe yardımında bulunduk, evleri ziyaret ettik, çok zor şartlarda yaşayan vatandaşlarımızla konuştuk, görüştük. Yine Erciyes Feneri Derneği ile birlikte durumunu açıklayamayan, derdini açamayan ve onuruyla zor şartlarda yaşayan kardeşlerimizin evlerine misafir olduk. Onların ne kadar zor şartlarda yaşadıklarını fakat bir o kadar da mütevekkil ve gönlü tok olduklarını gördük. Hali vakti yerinde olan herkesin bu insanların ortamlarını görmelerini ve Allah’ın verdiği imkânları Allah’ın kullarıyla paylaşmalarını öneriyorum" diye konuştu.

Eğitim Bir Sen Kayseri Bir Nolu Şube Başkan Yardımcısı Hacı Sarı ise Kayseri Uluslararası Öğrenci Derneği KUDER ile Kayseri’de yüksek lisans ve doktora eğitimi yapan evli öğrencilere iaşe desteğinde bulunduklarını dile getirdi.

İHA

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV