banner153
18 Eylül 2020 Cuma

İNCESU’DA REKOR ZAM

Belediye-İş Sendikası Bölge Şubesi ile Kayseri İncesu Belediyesi İmar A.Ş. rekor zama imza attı.

11 Eylül 2020 Cuma 07:12
Bu haber 513 kez okundu
İNCESU’DA REKOR ZAM
Haberici -->

Belediye-İş Sendikası Bölge Şubesi ile Kayseri İncesu Belediyesi İmar A.Ş. rekor zama imza attı.

Belediye-İş Sendikası ile Kayseri İncesu Belediyesi İmar A.Ş. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imza altına alındı. İmzalanan sözleşmeye göre işçilerin aylık ücretlerine yüzde 50 oranında rekor zam yapıldı.

Belediye-İş Sendikası Bölge Başkanı Yusuf Karaca ve Kayseri İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek ile belediye binasında sözleşme imzalandı. Yaptığı sözleşmelerle bölgede büyük yankı uyandıran Başkan Karaca hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Kayseri İncesu Belediyesi İmar A.Ş. ile yaptığı 2 yıllık sözleşmeyle yüzde 50 zam almayı başaran Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Yusuf Karaca rekor zamma imza attı.

Kayseri İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek ise, ”İşçilerimizin alnının teri kurumadan hakkını vermek boynumuzun borcudur. Bizler için emek en yüce değerdir. Biz her zaman emeğin, emekçinin yanındayız. Mesai arkadaşlarımızın her türlü haklarını korumak için belediyemizin bütün imkânlarını seferber ettik. Arkadaşlarımız da sağ olsunlar bunların karşılığını veriyorlar. Beraber mesai yaptığımız işçi kardeşlerimize gerek maaşlarında, gerekse sosyal haklarında önemli derecede iyileştirmeler yaptık. İlerleyen zamanlarda emekçilerimize belediyemizin bütçesi el verdiğince iyileştirmeler yapmaya devam edeceğiz. Bizlere inanan işçi arkadaşlarımızın emeğinin karşılığını vererek güveni boşa çıkarmadık” şeklinde konuştu.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV