banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

İNSANLARIMIZ MUTSUZ VE UMUTSUZ

İYİ Parti İl Başkanı Emine Bağcı, Cumhuriyet Meydanı’nda başlatılan ‘Anlat hemşehrim dertleşelim’ programında konuştu.

24 Mayıs 2018 Perşembe 03:48
Bu haber 432 kez okundu
İNSANLARIMIZ MUTSUZ VE UMUTSUZ
Haberici -->
İYİ Parti İl Başkanı Emine Bağcı, Cumhuriyet Meydanı’nda başlatılan ‘Anlat hemşehrim dertleşelim’ programında konuştu. Bağcı, “İnsanımız mutsuz ve umutsuz. Ülkemizin ve insanlarımızın sorunlarını çözmek ve hak ettikleri refah seviyesine ulaşmaları için buradayız” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 25 Mayıs Cuma günü Kayseri mitingi öncesinde parti genel merkezi tarafından kentte etkinlikler düzenleniyor. İYİ Parti Mahalli İdareler ve Gençlik kolları tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda ‘Anlat hemşehrim dertleşelim’ etkinliği düzenlendi. Etkinlikte vatandaşlarla il ve ilçe başkanlarının yanı sıra genel merkezden gelen parti yetkilileri ve milletvekili adayları bir araya geldi. Sohbet etti. Dinlediler. Programda birçok kişide İYİ Partiye üye oldu.

Etkinlikte konuşan İl Başkanı Emine Bağcı, “İktidarın milletvekilleri, bakanları, grup başkan vekilleri Kayseri’nin ekonomisi ne durumda biliyor musunuz? Sanayicisi, esnafı mutsuz. Emeklisi mutsuz. İşçisi mutsuz. Ramazan sofrasında insanlarımız ne ile iftar ediyor biliyor musunuz? Tenceresinde yokluk ve kaygılar var. Organize Sanayi Bölgesine gidin bakın sanayici çaresiz. Dolar, Euro başını alıp gitmiş. Bu şartlarda çark nasıl dönecek. Nasıl üreteceğiz. Üretemediğin vakit bu ülke, bu şehir nasıl kalkınacak. Mağdurlar şehri, mağdurlar ülkesi olduk” dedi.

GEÇMİŞTEN DERS ALMALIYIZ

KHK ile kapatılan Melikşah Üniversitesinden Erciyes Üniversitesine devredilen binalarla ilgili açıklama yapan Bağcı, “Kapatılan Melikşah Üniversitesi kampüsü Erciyes Üniversitesine geçici kullanıma verildi. Burada bulunan 5 adet yurt binası, yemekhane, spor salonu 7 Mayıs itibarıyla İlim Yayma Cemiyetine kullanıma sunuldu. Biz daha önce bunların sonuçlarını ülke olarak çok ağır ödedik. Geçmişten artık ders almalıyız. Tekrar fakir fukara, garip guraba aynı sıkıntılarla sorgulansın istemiyoruz. Öğrenci mağdur, veli mağdur” diye konuştu.

İNSANLARIMIZ PERİŞAN

Çiftçinin sorunlarına da dikkat çeken Emine Bağcı, “Büyükşehir Belediye Yasası ile köylerimiz mezra oldu. Mera arazileri belediyelerin arsası haline döndü. Tarım yapamıyoruz. Köylü mağdur. Şehirlerimizde insanlarımız perişan, iş bulamıyor, sıkıntılı hayatlar var. Yanlışlarınızı insanlarımız ağır ödüyor. 24 Haziran’da Meral Akşener ülkemize huzur getirecektir” şeklinde konuştu.

Ardından etkinlikle ilgili açıklama yapan Fatih Şeker, genel başkanının selamlarını getirdiklerini ifade ederek, sorunları ve sıkıntıları dinleyerek onlarla ilgili çözümler üretmek ve insanların gelecekle ilgili kaygılarını giderme adına burada etkinlik düzenlediklerini söyledi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV