banner87
22 Şubat 2019 Cuma

İNTİHARLAR TBMM GÜNDEMİNDE

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kayseri’de son dönemde artan intihar olaylarını TBMM gündemine taşıdı.

05 Nisan 2018 Perşembe 07:08
Bu haber 445 kez okundu
İNTİHARLAR TBMM GÜNDEMİNDE
Haberici -->
CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kayseri’de son dönemde artan intihar olaylarını TBMM gündemine taşıdı. Ekonomik nedenlerle insanların hayatlarına son verdiğini ifade eden Arık, bunun karşılığında AKP Hükümetinin insanların aklı ile dalga geçercesine büyüme rakamları açıkladığını söyledi.

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kayseri’nin sorunlarını ve şikayetlerini TBMM gündemine taşımaya devam ediyor. Ekonomik sıkıntı nedeniyle toplumun patlama noktasına geldiğini ifade eden Arık, yaşayan olayları görmezden gelen medyayı da eleştirdi. Kayseri’de son dönemde artan intihar olaylarına dikkat çeken Arık, şunları söyledi:

“Önceki gün Kayseri’mizde ekonomik sıkıntılar nedeniyle; 38 yaşındaki bir vatandaşımız kendini asarak, 58 yaşındaki bir yurttaşımız ise zirai ilaç içerek hayatlarına son verdiler. Buradan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Kayseri’de 252 bin vatandaşımız ekmeğe muhtaç hale gelmiş. AKP’nin genel başkan yardımcısı Öznur Çalık da Kayseri’de aç yok diye aklımızla dalga geçiyor. Sadece Öznur Çalık değil AKP hükümeti Türkiye’nin aklı ile dalga geçiyor. İşsizlik gün be gün artarken; insanlar geçim sıkıntısı nedeniyle kendilerini yakarken, hayatlarına son verirken Türkiye yüzde 7.4 büyüdü demek aklımızla dalga geçmek değil midir? Ekonomik kriz nedeniyle yazar kasa atan esnafı gören medya niçin insanlar kendilerini diri diri yakarken, hayatlarını son verirken görmüyor? Takdir yüce milletimizin…”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV