banner153
29 Mart 2020 Pazar

İŞ YERİ TEMSİLCİLERİ BULUŞTU

Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube iş yeri temsilcilerine yönelik eğitim programı düzenledi.

22 Kasım 2019 Cuma 09:33
Bu haber 249 kez okundu
İŞ YERİ TEMSİLCİLERİ BULUŞTU
Haberici -->

Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube iş yeri temsilcilerine yönelik eğitim programı düzenledi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Aydın Kalkan, “Kayseri’de bin civarında eğitim kurumu bulunmaktadır. Her kurumda teşkilatımızı kurduk, iş yeri temsilcilerimizin seçimle belirlenmesi sürecini tamamladık. İş yeri temsilcilerimiz bizim uç beylerimizdir. Kurumlardaki gözümüz, elimiz iş yeri temsilcilerimizdir, bundan dolayı iş yeri temsilcilerimize eğitim ve motivasyon programı düzenledik” ifadelerini kullandı.

Kalkan, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Eğitimcilerimiz ara tatilde seminer programlarına katılmakta, hem dinlenip hem de niteliklerini artırıcı çalışmalar yapmaktadırlar. Dört yüze yakın iş yeri temsilcimiz davetimize icabet etti. Programımıza Sayın Mehmet Baki Öztürk sunumlarıyla renk kattı. İş yeri temsilciliği o iş yerinde sendikal çalışmaların etkili yürütülmesi için çok önemli. Baki Öztürk bey bu konuda temsilcilerimizi cesaretlendirdi, moral ve motivasyon anlamında farklı bir bakış edinmelerini sağladı.”

Kalkan, “İşyeri Temsilcileri Eğitimi ve İstişare toplantımıza Eğitim Bir Sen Mersin Şube başkanı Abdullah Çelik, Başkan Yardımcısı Ertuğrul Yıldız, Bayındır Memur Sen Kayseri Şube Başkanı Ragıp Akkurt, komisyonlarımız ve üyelerimiz katıldı. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV