banner87
21 Mayıs 2019 Salı

İŞADAMINDAN ÖĞRENCİLERE JEST

İşadamı Şaban Murat her yıl üniversite öğrencileri için etkinlik yapıyor

22 Eylül 2017 Cuma 07:06
Bu haber 1454 kez okundu
 İŞADAMINDAN ÖĞRENCİLERE JEST
Haberici -->

İşadamı Şaban Murat, 450 üniversite öğrencinin kaldığı yurtta geleneksel hale getirdiği etkinliklere bir yenisini ekledi. Yurt idaresi ile birlikte işadamı tarafından tanışma kokteyli düzenlendi ve öğrenciler bir araya geldi.

Erciyes Üniversitesi öğrencilerinin kaldığı Kredi Yurtlar Kurumuna Bağlı Kocasinan Kız Öğrenci Yurdunda, 2017-2018 eğitim öğretim dönemi öncesinde tanışma kokteyli düzenlendi. Kokteyle Kredi Yurtlar Kurumuna Bağlı Kocasinan Kız Öğrenci Yurdu Müdürü Fatma İmir, yurt görevlileri, yurtta kalan üniversite öğrencileri ve Turab Yemekçilik Şirketi Sahibi Şaban Murat, yurt birasında komşu apartmanlardaki kadınlar katıldı.

Yurt bahçesinde öğrencilere canlı müzik eşliğinde ikramlarda bulunulduğu kokteylde öğrencilerin mutlu oldukları gözlendi. Yurt Müdürü Fatma İmir, 450 kişilik büyük bir aile olduklarını, değişik zamanlarda farklı etkinliklerde bir araya geldiklerini aktardı. Tanışma kokteylinde de öğrencilerin kaynaşmasına imkan sunduklarını belirten İmir, öğrencilerin bir araya gelmesinde katkısı olan işadamı Şaban Murat’a teşekkür etti.

Şaban Murat, yaptıkları iş gereği öğrencilere hizmet ettiklerini belirterek, “Öğrencilerimiz ülkemizin geleceği ve onların yetişme şartları, imkanları bizler için önemlidir. Onlara sağlayacağımız her türlü imkan ülkemizin geleceği adına önemli getirileri olacak. Biz sadece onlara eğitimlerinde başarılı olmaları adına destek oluyoruz. Burada düzenlediğimiz etkinlikte kaynaşma adına önemlidir. Benzer etkinliklere katkılarımız oluyor ve bundan sonrada devam edecek” dedi. Yurt Müdürü ve öğrenciler, işadamına teşekkür ederek çiçek verdiler. İşadamı Şaban Murat ise, etkinliklerde emeği olan eşi Yurt Yemekhanesi Müdiresi Gülsüm Murat’a teşekkür ederek çiçeği verdi. 

Öğrenciler, kokteylden dolayı sevindiklerini ifade ederek, Şaban Murat ve eşine teşekkür ettiler.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV