banner87
15 Ekim 2019 Salı

İSTANBUL SEÇİMLERİNİ DEĞERLENDİRDİ

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İstanbul seçimlerini değerlendirerek, “İstanbul’da Pazar Günü Güzel Bir netice alacağımızı umut ediyorum’’ dedi.

18 Haziran 2019 Salı 09:51
Bu haber 191 kez okundu
İSTANBUL SEÇİMLERİNİ DEĞERLENDİRDİ
Haberici -->
AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İstanbul seçimlerini değerlendirerek, “İstanbul’da Pazar Günü Güzel Bir netice alacağımızı umut ediyorum’’ dedi.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu hafta sonu Develi ve Yahyalı Dernekleri tarafından İstanbul’da düzenlenen Kayserililer mantı festivaline katıldı. İstanbul’daki programlar hakkında bilgiler veren AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, şunları anlattı;

“Cumartesi ve Pazar günü İstanbul programları için birkaç arkadaşımla beraber İstanbul’daki organizasyonlara katılmak için gittik. Cumartesi günü Develili hemşerilerimizin mantı organizasyonu programı vardı. Develi Derneklerine mensup Kayserili Gönüldaşlarımızın bulunduğu bayağı bir kalabalık ve katılımında bir o kadar yoğun olduğu Bağcılar Meydanında yapılan programda idik. Vatandaşlarımızla orada fikir alış verişinde bulunduk. Konuşmalar ve görüşmeler yapıldı. İstanbul seçimleri ile alakalı diyaloglar kuruldu.  Genel Başkan Yardımcımız Başkan vekilimiz Numan Kurtulmuş Beyin katıldığı, Bakanlarımızın, Milletvekillerimizin iştirak ettiği güzel bir toplantı oldu. Ardından Derneklerimizin ve Kayserili hemşerilerimizin davetleri oldu. Onlara iştirak ettik. Pazar günü de Yahyalılı derneklerimizin öncülüğünde yapılmış özellikle mantının konu edildiği güzel bir buluşma vardı. Çok güzel bir organizasyon çerçevesinde yapıldı. Belediye Başkanlarımız ve Milletvekillerimizin iştirak ettiği tüm derneklerimizin bir araya geldiği dev bir organizasyon oldu. Tabi mantı bahane. Önemli olan bir araya gelmekti. Karşılıklı fayda ve diyalog gelişmesine fayda sağlandı. Vatandaşlarımızla birlikte hem hal olduk. Bizim açımızdan güzel geçti. Orada kendi imkânlarımızla seçim atmosferimizi teneffüs etme imkânımız oldu. Çalışılıyor, gayret ediliyor. Rabbimden, İnşallah Pazar akşamı güzel bir netice ile sonuçlanmasını diliyoruz. Pazar akşamı itibarı ile bir münazara yapıldı. Tüm Türkiye adeta kilitlendi. Bu münazarayı hep birlikte seyretme şansımız oldu. Güzel geçtiği kanaatini taşıyoruz. Kayserili hemşerilerimize özellikle teşekkür etmek istiyorum. Çünkü Twıtter da verilen destek muhteşemdi. Kayseri’den 11.200 Twıt atılmış. Bu konuda katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Teşkilatımıza teşekkür etmek istiyorum. Ciddi manada bizi onure etti. Vatandaşlarımızdan çok güzel dönüşler oluyor. Sayın Binali Yıldırım Beyefendinin açıklamaları ile ilgili. Artık beş altı gün var. Bu beş altı günlük süreçte de çalışmalar İstanbul İl Başkanlığı ve Genel Merkez vesilesi ile devam ediyor. Güzel bir sonuç alacağımızı umut ediyorum.”

Çopuroğlu, “Biz Kayseri teşkilatı olarak bu süreçte seçimin sadece sandıkta yapılmadığını seçimin bireysel ilişkilerle sosyal medya da yapıldığı ile alakalı söylemlerin karşılığını bulduğuna inanıyoruz. Dün akşam ki 11.200 Twit bir rekor” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV