banner87
18 Şubat 2019 Pazartesi

İŞTE MİLLETİN VEKİLİ

MHP’de Milletvekili seçilen Baki Ersoy, seçim sürecinde seçmene verdikleri sözler olduğunu belirtti

02 Temmuz 2018 Pazartesi 07:38
Bu haber 596 kez okundu
İŞTE MİLLETİN VEKİLİ
Haberici -->
MHP’de Milletvekili seçilen Baki Ersoy, seçim sürecinde seçmene verdikleri sözler olduğunu belirterek, “Meclise gittiğimizde Kayseri için neler yapacağımızı göstereceğiz. Önceliğimiz ve hedefimiz ülkemizle birlikte şehrimiz Kayseri için çalışmak” dedi.

MHP’nin ikinci sırasında aday olarak 24 Haziran seçimlerine giren Baki Ersoy, seçmenin verdiği oylarla meclise giden MHP’li iki vekilden birisi oldu. Baki Ersoy, seçim çalışması sürecinde çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmadı. İlçeler ve birçok mahalle ziyaretlerinde halkla buluşan Ersoy, organize sanayi bölgesinde de fabrika ziyaretlerinde sanayicilerin sorunlarını dinleyerek, işçilerle buluştu.

Seçim çalışmalarında halkın kendilerine gösterdiği teveccühün sandığa yansıdığını anlatan Milletvekili Baki Ersoy, “Biz seçim çalışması sırasında halkımıza verdiğimiz bütün sözlerin arkasındayız ve Kayseri için elimizden geleni yapacağız. Meclise gittiğimizde Kayseri için neler yapacağımızı göstereceğiz. Şehrimizin birçok konudaki eksikleri ve taleplerini yerin getirme adına gereken her şeyi yapacağız” dedi.

 

Seçim sonuçlarının belli olmasıyla birlikte kentten seçilen milletvekillerinin partilere göre dağılımları da ortaya çıktı. YSK’nın Kayseri ile ilgili kesin sonuçları açıklamasıyla birlikte milletvekili seçilenler mazbatalarını alarak, Ankara’ya Türkiye Büyük Millet Meclisine (TBMM) gidecek.

MHP’den İsmail Özdemir ile Baki Ersoy mazbatalarını alacak olan Kayseri milletvekilleri oldu. Mazbatalarını aldıktan sonra gerekli olan bazı resim işlemleri tamamlayacaklarını aktaran Baki Ersoy, meclisi açılmasıyla birlikte Kayseri için çalışmalara başlayacaklarını ifade etti.

Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından il merkezi ve ilçelere teşekkür ziyaretlerine başlayan Baki Ersoy, bir program yaptıklarını ve Kayseri için, şehrin sorunlarının çözümü noktasında önce parti içinde planlı bir çalışma yapacaklarını ifade etti. Verilecek olan görevleri de en iyi şekilde yerine getireceklerini aktaran Ersoy, partilerinin seçim çalışması ile birlikte vaat ettiği sözlerini yerine getirme adına Cumhur ittifakı içerisinde yerin getireceğini, bu noktada kendilerinin de seçim çalışması boyunca tespit ettikleri, halktan aldıkları sorunların çözümü noktasında çalışmalarını sürdüreceklerini anlattı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV