banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

İYİ PARTİ İLK MİTİNGİNİ YAPACAK

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Kayserililere Cumhuriyet Meydanı’nda hitap edecek.

25 Mayıs 2018 Cuma 03:40
Bu haber 599 kez okundu
İYİ PARTİ İLK MİTİNGİNİ YAPACAK
Haberici -->
Kısa zaman önce kurulan ve ilk kez seçimlere girecek olan İYİ Parti, Kayseri’de ilk mitingini yapacak. İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Kayserililere Cumhuriyet Meydanı’nda hitap edecek. Milletvekili adayları tanıtılacak.

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bugün Kayseri’ye geliyor. Şehre ikinci kez gelecek olan Genel Başkan Akşener’in konuşmasının büyük bir bölümünde sanayicinin, esnafın, işçinin ve emeklinin yaşadığı sıkıntıları dile getirmesi ve bununla ilgili parti politikalarını anlatması bekleniyor.

Cuma namazı sonrasında saat 14.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap edecek olan Akşener’in konuşmasından önce İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayları tanıtılacak. İl Başkanı Emine Bağcı konuşma yapacak. Kayseri’ye ayrı bir önem verdiği belirtilen Meral Akşener’in, kentte sanayiye yönelik üretimle ilgili konularda, iktidar olmaları durumunda neler yapacaklarıyla ilgili açıklamalar yapması bekleniyor.

Mitingle ilgili olarak çalışmaların tamamlandığını belirten İYİ parti İl Başkanı Emine Bağcı, genel başkanlarının sanayi, ticaret ve tarım şehri olan Kayseri için ayrı bir önem verdiğini ve ülkenin olduğu gibi kentin sorunlarına da çok iyi hakim olduğunu ifade etti.

Sanayide çarkların durma noktasına geldiğine işaret eden Bağcı, “Üreten, çalışan, emekli, çiftçi her kesemin sorunları o kadar büyük ki; artık iktidar partisi çözüm üretemez ve günü kurtarmak için söylemlerle geçiştiriyor. Bunu insanımız, halkımız çok iyi biliyor. Çünkü yıllardır yaşadıkları sorunlarla ilgili verilen sözlere rağmen, iyiye gitmesi yine daha da kötüye gidiyor. Bu sorunları aşamayan insanlarımız, artık arayış içinde ve ülkesinin geleceği, çocuklarının geleceği için kaygılardan kurtulmak istiyor. Böylesine önemli bir dönemde kurulan, iyilik hareketi olan İYİ Parti ve Genel Başkanımız Meral Akşener, tüm kentlerde büyük ilgi ile karşılanıyor ve ülke sorunları için yapılacak sorunlar ve çözüm önerileri kabul görüyor. Böylesi bir günde Kayseri halkımızın şehrimize gelecek olan Genel Başkanımız Meral Akşener’in mitingine gelerek onu dinlemelerini istiyoruz. Bu yönde halkımızın ciddi katılım yapacağını söylemlerinden anlıyoruz. Bugün Kayseri için önemli bir gün olduğunu düşünüyoruz. Şehrimizin geleceği adına, ülkemizin ve çocuklarımızın geleceğine sahip çıkma günüdür. Kayserili insanlarımızı mitingimize davet ediyoruz” dedi.

Meral Akşener’in öğle saatlerinde kente gelmesi bekleniyor. Cuma namazı sonrasında saat 14.00’da Cumhuriyet Meydanında halka hitap edecek. Dün itibarıyla önlemler almaya başlayan emniyet güçleri, sabah saatlerinde itibaren miting alanı ile ilgili bariyerlerle çevirmeye başlayacak. Miting için komşu kentlerden de emniyet mensuplarının takviye olarak kente geleceği belirtildi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV