banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

İYİ PARTİ’DEN CHP’YE ZİYARET

İYİ Parti Melikgazi İlçe Teşkilatı, CHP Malikgazi İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

05 Mayıs 2018 Cumartesi 06:44
Bu haber 389 kez okundu
İYİ PARTİ’DEN CHP’YE ZİYARET
Haberici -->
İYİ Parti Melikgazi İlçe Teşkilatı, CHP Malikgazi İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette seçim ve seçim güvenliği konuşuldu.

Ziyarete, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sebati Ataman, Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Özaşır ve Basın-Propagandadan sorumlu Başkan Yardımcısı Alkan Okuyucu katıldı.

CHP Melikgazi İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Keskin ve Yönetim Kurulu üyeleriyle yapılan ön koordinasyon toplantısında, seçim güvenliği ve seçimde yapılacak işbirliği konuları görüşüldü.

Her iki parti yetkilileri, “Seçimin adaletli ve güvenilir bir ortamda yapılabilmesi ve vatandaşın tercihinin sandığa tam olarak yansıması için gerekli bütün tedbirlerin alınması konusunda görüş birliğine” varıldı.

İYİ Parti ve CHP İlçe Teşkilatları olarak, Saadet Partisi ve Demokrat Partinin de davet edilerek genişletilmiş bir seçim güvenliği ve işbirliği toplantısı yapılmasına karar verildiği belirtildi.

Seçim güvenliği konusunda bahse konu dört partinin ortak ve işbirliği içinde hareket etmesinin çok faydalı olacağı değerlendirildi.

Görevine yeni başlayan CHP Melikgazi İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Keskin’e “hayırlı olsun” dilekleri iletildi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV