banner87
17 Eylül 2019 Salı

İYİ PARTİ’TE 3 İLÇE BAŞKANI ATANDI

Melikgazi, Kocasinan ve Talas ilçe başkanları belli oldu

06 Aralık 2017 Çarşamba 17:19
Bu haber 1601 kez okundu
 İYİ PARTİ’TE 3 İLÇE BAŞKANI ATANDI
Haberici -->

İYİ Parti Kayseri Teşkilatında il başkanlığı görevine kurucu başkan olarak Hüseyin Tekin’in atanmasının ardından, ilçe başkanlıkları da belli olmaya başladı. Melikgazi’de Süleyman Bozkurt, Kocasinan’da Serap Durmuş ve Talas’ta Osman Haymana ilçe başkanı oldular.

İYİ Parti kurulmasının ardından illerdeki teşkilat yapılanmasıyla ilgili de çalışmalarını hızlandırmıştı. Kısa süre önce İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın, partinin Kayseri İl başkanlığı görevine Hüseyin Tekin’in getirildiğini açıklamıştı. Partinin kurucu il başkanı olan Hüseyin Tekin’in görevlendirilmesinden sonra ilçe başkanlıkları ile ilgili de çalışmalara hız verildi. İlk etapta metropol üç ilçe başkanlığı görevine getirilenlerin ismi açıklandı.

Partiden yapılan açıklamada, Melikgazi İlçe Başkanlığına Süleyman Bozkurt, Kocasinan İlçe Başkanlığına Serap Durmuş getirildi. Talas İlçe Başkanlığı görevine ise, bir süre önce MHP Melikgazi Belediye Meclis Üyeliği görevinden istifa eden Osman Haymana atandı.

İYİ Parti İl Başkanı Hüseyin Tekin, diğer teşkilatlara yönelik çalışmaların da devam ettiğini ve kısa süre içerisinde görev alan arkadaşlarının isimlerinin açıklanacağını ifade etti.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV