banner167
banner182
18 Haziran 2021 Cuma

KADINDAN PKK’LI TEHDİT

Boşanmaları için tehdit etmiş

22 Temmuz 2017 Cumartesi 08:45
Bu haber 709 kez okundu
KADINDAN PKK’LI TEHDİT
Haberici -->

Kentte 43 yaşındaki kadın, boşanmak üzere olan eşinin sevgilisi olduğunu ileri sürdüğü kadından şikayetçi oldu. Kadın, eşinin sevgilisi olan kadının kendisini boşanma konusunda tehdit ederek, “Üzerinize PKK'yı salarım” ifadelerini kullandığını belirtti.

10. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davada mağdur S.A. (43) duruşmada hazır bulunurken, sanık N.B. ise duruşmaya katılmadı. Mağdur S.A. mahkemede, "Eşim TIR şoförüdür. Almanya'ya gidip, gelir. N.B. isimli kadın eşimin sevgilisi olmuş. Sürekli arayarak, mesaj atarak boşanmam için tehdit ediyor. Sizin başınıza PKK'yı salayım da gör diyerek hakaret ediyor. Oğlunun arkasında PKK'nın olduğunu, benim kızım ile oğlumun üzerine PKK'yı salacağını söylüyor. Beni PKK ile tehdit ediyor, burası dağ başı mı? 25 yıllık evliyim, 3 çocuğum var, eşimden boşanmam için sürekli mesaj atıyor. Eşim de artık eve gelmiyor. Bu kadından şikayetçiyim" diye konuştu.

Mağdur S.A., PKK ile tehdit eden kadının gönderdiği mesajları da mahkemeye delil olarak sundu. Mahkeme hakimi, sanık N.B.'nin Almanya'da olup olmadığının araştırılması ve ifadesinin alınması için yurt dışına ilgili makamlara müzekkere yazılmasına karar vererek, duruşmayı Ekim ayına erteledi.

İHA

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV