banner87
26 Mart 2019 Salı

KADINLARIMIZA DESTEĞİMİZİ SÜRECEK

Mustafa Çelik, kendi ayakları üzerinde duran ve ailesine katkı veren hanımların her zaman yanında olduklarını, olmaya da devam edeceklerini söyledi.

14 Nisan 2018 Cumartesi 07:27
Bu haber 448 kez okundu
KADINLARIMIZA DESTEĞİMİZİ SÜRECEK
Haberici -->
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, kendi ayakları üzerinde duran ve ailesine katkı veren hanımların her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceklerini söyledi. Başkan, “Yeter ki uygulanabilir bir proje gelsin. Güzel bir proje geldiği zaman biz zaten destekliyoruz” dedi.

Kadın Çiftçiler Ekolojik Üretim ve Eğitim Merkezi Kooperatifi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Ziyarette, Başkan Çelik’e kadın çiftçilere verdiği destekler nedeniyle teşekkür edildi.

Kadın Çiftçiler Ekolojik Üretim ve Eğitim Merkezi Kooperatifi Başkanı Fatma Andaç ile Yönetim Kurulu Üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile bir süre görüştü.

Kadın çiftçilere sağlanan imkanlar nedeniyle teşekkür eden Kooperatif Başkanı Fatma Andaç, “Başkanım çok şükür sizin sayenizde buralara kadar geldik. İnşallah devamını getireceğiz. Size ne kadar teşekkür etsek az. Bugüne kadar Türkiye’de hiçbir belediye başkanı sizin yaptığınız iyiliği ve yakınlığı göstermedi. Bu bizim için çok büyük bir ayrıcalık” dedi.

Kayseri’deki kadın çiftçilerin Bünyan’da kurulan Ekolojik Üretim ve Eğitim Merkezi sayesinde örnek olacak çalışmalar yaptıklarını ifade eden Başkan Mustafa Çelik de, “Yaptığınız çalışmalar Türkiye’ye örnek oldu. Gerek Ankara’da, gerek Külliye’de bizi temsil etmeniz gurur verici. Hem üreterek aile bütçenize katkıda bulunuyorsunuz hem de organik tarımla alternatif üretim yapılabileceğini tüm Türkiye’ye göstermiş oluyorsunuz. Bundan sonra da elimizden gelen tüm desteği sağlayacağız. Kendi ayakları üzerinde duran ve ailesine katkı veren hanımlarımızın her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Yeter ki uygulanabilir bir proje gelsin. Güzel bir proje geldiği zaman biz zaten destekliyoruz” diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i Erciyes Esnaf ve Sanatkarlar Derneği ve Alt Geçit Dernek Başkanı Mahir Dülgeroğlu ve dernek üyeleri, Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği Başkanı Tuncay Sabuncu ve yönetim kurulu üyeleri, Tapu Kadastro Bölge Müdürü Erdoğan Büyükboyacı, Sarıoğlan Sulama Birliği Başkanı Metin Aka ve birlik üyeleri, Yeraltı Çarşısı Dernek Başkanı Salih Gülay ve yönetim kurulu üyeleri, Özvatan Taşlık Mahallesi Gaziler Derneği Başkanı Ersin Bingöl ve dernek üyeleri, Kartal Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği, Mimarlar-Mühendisler Grubu Başkanı Fatih Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Diyanet İşleri Eski Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan ve Uluslararası Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Sıddık Kaya ile bazı kişi, kurum ve kuruluşlar da ziyaret etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV