banner167
banner182
16 Haziran 2021 Çarşamba

KALDER İSTİŞARE KURULU KAYSO’DA TOPLANDI

Erciyes mükemmellik zirvesi ele alındı

02 Temmuz 2017 Pazar 09:09
Bu haber 1291 kez okundu
 KALDER İSTİŞARE KURULU KAYSO’DA TOPLANDI
Haberici -->

KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu aylık olağan toplantısı Kayseri Sanayi Odası’nda (KAYSO) gerçekleşti. Toplantı, Başyazıcı Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Başyazıcıoğlu başkanlığında yapıldı.

Toplantının katılımcıları İstişare Kurulu Başkan Yardımcısı Ebru Kantarcı Kayaoğlu, 2'nci Ana Bakım Fabrika Müdürü Albay Tayfun Türkoğlu, Kayserigaz A.Ş. Genel Müdürü Hasan Yasir Bora ve Genel Müdür Yardımcısı Adem Dinçay, Boytaş Mobilya A.Ş. Sistem ve İş Geliştirme Müdürü Mustafa Taşçı, KalDer Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın ve KalDer Kayseri GençKal Sorumlusu Bilal Kızak oldu.

Toplantının ana gündem maddesi 3. Erciyes Mükemmellik Zirvesi idi.Başyazıcıoğlu, yoğun ve katılımlı bir toplantı yaptıklarını belirtip 3. Erciyes Mükemmellik Zirvesi’nin en az öncekiler kadar etkin ve katma değerli olması için çaba sarf ettiklerini ifade etti.

Başyazıcıoğlu, “Bu yılki EMZ’nin ana temasının Değişim Yönetimi, Çeviklik, Liderlik, Endüstri 4.0 gibi konular barındırmasını istiyoruz. Kurul olarak gerek dünyanın gerekse Türkiye’nin gündeminde olan konuların eş zamanlı olarak Kayseri’de de tartışılmasını, konuşulmasını istiyoruz. KalDer iletişim ağında Türkiye’nin önce gelen ve çok saygın kurumlarının yöneticileri bulunmaktadır. Yine çok başarılı isimlerden oluşan keyifli bir etkinlik hazırlamaya çalışıyoruz. EMZ’nin içeriği ve konuşmacıları olgunlaştığında basınla da paylaşıyor olacağız” dedi.

Başyazıcıoğlu, EMZ’nin geçen yıl olduğu gibi Ekim ayına planlandığını belirtti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV