banner87
18 Haziran 2019 Salı

KALDER İSTİŞARE KURULU TOPLANDI

KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu 2’nci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü Genel Müdürü Dr. Tayfun Türkoğlu Başkanlığında, Kayserigaz A.Ş. Genel Müdürü Adem Dinçay ev sahipliğinde Kayserigaz A.Ş.de gerçekleşti.

10 Ocak 2019 Perşembe 10:44
Bu haber 396 kez okundu
KALDER İSTİŞARE KURULU TOPLANDI
Haberici -->
KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu 2’nci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü Genel Müdürü Dr. Tayfun Türkoğlu Başkanlığında, Kayserigaz A.Ş. Genel Müdürü Adem Dinçay ev sahipliğinde Kayserigaz A.Ş.de gerçekleşti.

Toplantının diğer katılımcıları Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu, Boytaş A.Ş. Ar-Ge Müdürü Mustafa Taşçı, Kilim Mobilya A.Ş. İşletme Müdürü Veysel Aslankaya, Turkuaz Seramik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Özkaya ve Mix Yaşam Merkezi Genel Müdürü Özlem Özgen oldu.

Toplantının gündem maddeleri öncelikle son ay faaliyetleri olmak üzere 2018 yılında düzenlenen etkinlikler, eğitimler, ziyaretler idi. Türkoğlu, 2018 yılının KalDer Kayseri Temsilciliği açısından oldukça verimli ve başarı geçtiğini gördüklerini belirtti. Yıl içerisinde İstişare Kurulu’nun 11 kez toplandığını; 50 mevcut üye ziyareti, 45 potansiyel üye ziyareti gerçekleştiğini ifade etti.

Eğitimlerden sorumlu Kurul Üyesi Mustafa Taşçı, üçü ücretsiz olmak üzere 14 günlük 8 ayrı genel katılıma açık eğitim, 8 günlük kurum içi eğitim ve 32 günlük rehberlik hizmeti gerçekleştiğini belirtti. Türkoğlu, bunlara ilave olarak Ommer Otel’de orta ve üst düzey yöneticilerden oluşan 20 üyenin katılımı ile 10 farklı eğitimden oluşan ve 8 gün süren sertifika programı düzenlendiğini; bir kuruma dış değerlendirme hizmeti sunulduğunu;bir kurumun da Yetkinlik Değerlendirmesi sonucunda Yetkinlik Belgesi aldığını ve tüm bu hizmetlerinden ortalama memnuniyet oranı 5 üzerinden 4,6 olarak gerçekleştiğini belirtti.

Kayseri Temsilcisi Yalçın da Boytaş Mobilya A.Ş. ve Kilim Mobilya A.Ş. tesislerine teknik geziler düzenlendiğini; “İnşaat Sektöründe EFQM Mükemmellik Modeli”, “Mobilya Sektöründe EFQM Mükemmellik Modeli”, “TKY Yolculuğunda EFQM Mükemmellik Modeli”, “TPM-BSC ve Risk Yönetimi”, “İşTe Başarı” Başlıkları altında 5 farklı deneyim paylaşım paneli düzenlendiğini; söz konusu etkinliklere 125’i öğrenci olmak üzere 511 katılımcının iştirak ettiğini belirtti.

Etkinliklerden sorumlu Kurul Üyesi Veysel Aslankaya, ekim ayında gerçekleşen 4. Erciyes Mükemmellik Zirvesi hakkında da bilgi paylaştı. Aslankaya, İnsan 4.0 ana teması ile düzenlenen sempozyumu 621 kayıtlı katılımcının izlediğini, Zirve esnasında paylaşılan aplikasyon aracılığı ile katılımcıların sempozyumu değerlendirdiğini, buna öre genel memnuniyet oranının %97, içerik ve konuşmacıları beğenenlerin oranının %96 olduğunu, etkinliğin tavsiye edilebilirlik oranı ise %98 olarak gerçekleştiğini belirtti.

Türkoğlu, ayrıca KalDer Kayseri Temsilciliği'nin faaliyetleri ile ilgili haberlerin 2018 yılı içerisinde 240 kez, kuruduğu 2014 yılından beri de toplamda 962 kez yer aldığını hatırlattı.

Kurulun Mali İşlerden Sorumlu Üyesi Adem Dinçay da yılın finansal açıdan da oldukça pozitif kapatıldığını ve KalDer Merkez bütçesine katkı sağlandığını ifade etti.

Türkoğlu, katılan tüm kurul üyelerine teşekkür etti ve toplantı çekilen fotoğrafla son buldu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV