banner87
19 Mart 2019 Salı

KALDER’DEN ODALARA ZİYARET

Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’yi ve Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy’u makamlarında ziyaret etti.

25 Mayıs 2018 Cuma 03:34
Bu haber 327 kez okundu
KALDER’DEN ODALARA ZİYARET
Haberici -->
KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu, Başkan Murat Başyazıcıoğlu başkanlığında yakın zamanda seçilen Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’yi ve Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy’u makamlarında ziyaret etti.

Başyazıcıoğlu, aynı gün içerisinde peş peşe gerçekleşen ziyaretlerin ilkinde KTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy’a üstlendiği kıymetli sorumluluk için hayırlı olsun dileklerini ve çalışmalarında başarı temennilerini ifade ettiklerini belirtti. Kayseri esnafının ve ticaret erbabının ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan gelişim ve değişimlere adapte olma ve yeri geldikçe öncülük etme konusunda KalDer olarak üzerlerine düşecek her türlü göreve hazır olduklarını belirtti.

Başkan Gülsoy, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kayseri Ticaret Odası’nın tüm üyelerinin zaten pek çok sektörde kaliteli ürün ve hizmet sunduğunu; bunları daha da geliştirmek için KTO olarak verilecek destek konusunda en iyisini yapacaklarını ifade etti. Ahilik kültüründen gelen kalite bilincinin esnafımızın genlerinde olduğunu belirten Gülsoy, hem KalDer’in İstişare Kurulu’na üye vererek destek olacaklarını hem de KalDer’in eğitim ve etkinliklerinden KTO olarak yararlanmaya devam edeceklerini ifade etti.

Ayı gün gerçekleşen diğer ziyarette KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Kayseri’deki kuruluşundan beri KalDer’e destek verdiklerini ve KAYSO olarak süregelen kurumsallaşmayı güçlendirme çalışmalarında yeni dönemde de KalDer’den destek almaya devam edeceklerini belirtti. YK üyelerinden bazılarının bir yol haritası belirleme konusunda görev üstlendiklerini belirten Büyüksimitci, bu çalışmalar tamamlandıktan sonra KalDer’e de görevler düşeceğini ifade etti.

Başyazıcıoğlu, aynı zamanda bir sanayici olarak Kayseri sanayisinin ve sanayicisinin beklentilerini yakından bildiğini belirterek KalDer’in misyonu sınırları dahiline çabalarını bu beklentileri karşılamaya yönelik programladıklarını; eğitim, etkinlik, teknik geziler vb. faaliyetlerinde daha yenilikçi olmaya gayret ettiklerini ifade etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Ziyaretlerde Başyazıcıoğlu’na İstişare Kurulu Başkan Yardımcısı 2. Ana Bakım Fabrika Müdürü Albay Tayfun Türkoğlu, İstişare Kurulu Üyeleri Kayserigaz Genel Müdürü Adem Dinçay, Muka Elektronik A.Ş. YK Üyesi Ebru Kantarcı Kayaoğlu ve KalDer Kayseri Temsilcilik Yöneticisi Salih Yalçın eşlik ettiler.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV