banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

“KALICI BAŞARI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

MHP Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, açıklama yaptı

01 Haziran 2018 Cuma 03:40
Bu haber 399 kez okundu
“KALICI BAŞARI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Haberici -->
MHP Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, Talas İlçesinde sürdürdüğü seçim çalışmalarında esnafları, semt pazarını, dernekleri ve cenaze evlerini ziyaret etti. Dua ve destek isteyen Özdemir, “Kayseri’de kalıcı bir başarı elde etmek istiyoruz. Bunun içinde gece gündüz demeden sahalardayız, çok çalışacağız” dedi.

24 Haziran Milletvekili Genel Seçimlerinde Milliyetçi Harekat Partisi Kayseri 1. Sıra Adayı İsmail Özdemir, MHP İl Teşkilatının düzenlediği program kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Seçim gezilerini Talas İlçesinde sürdüren Özdemir, Bahçelievler Mahallesinde ilk olarak esnafları ziyaret etti. Tek tek işyerlerini dolaşan Özdemir, hayırlı işler dileğinde bulundu. MHP milletvekili Adaylarının da katıldığı gezide yürüyerek semt pazarına geçen Özdemir, pazarcı esnafıyla tokalaştı.

Kayseri Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Geleneksel İftar programına katılan Özdemir, Ak Parti 2. Sıra milletvekili adayı Taner Yıldız’la yemekte bir araya geldi.

İftar sonrası çalışmalarına ağırlık veren İsmail Özdemir, Talas Avşar Türkmenleri Derneği’ni ziyaret etti. Burada dernek üyelerine hitap eden vekil Adayı Özdemir, Kayseri’de kalıcı bir başarı elde etmek istiyoruz. Bunun içinde teşkilatımızla birlikte gece, gündüz demeden sahalardayız, çok çalışacağız.” dedi.

Seçim gezisi için Başakpınar Mahallesi’ne geçen Özdemir, 2 cenaze evine giderek taziyelerini iletti. Mahalle esnafını ve mahallede bulunan kıraathaneleri ziyaret eden Özdemir  “Güçlü bir Türkiye istiyorsak esarete boyun eğmeyecek, sözünü Tüm Dünyaya geçirecek bir ülke istiyorsak bu anlamda Milliyetçi Hareket Partisine desteklerinizi bekliyoruz. Dualarınızı bekliyoruz. Bu hareket dualı bir harekettir. Rahmetli Başbuğumuz hep bize bir şey söyledi. Dedi ki; Bizim siyaseten muradımız öncelikle Allahın rızasına mazhar olmaktır. Sözünü unutmayalım. Hepimiz faniyiz, bu dünyadaki imtihanımız bittikten sonra suale sorguya çekileceğiz. Milliyetçi Hareket ve ülkücüler, sizden aldığı desteğin vebalinin farkındadır.  Vebalin farkındadır. Sizde bunun farkında olun dualarınızı ve desteklerinizi esirgemeyin” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV