banner87
banner151
17 Ocak 2019 Perşembe

“KALİTELİ HUKUKİ HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

‘Sözleşme hazırlama ve inceleme teknikleri’ konulu seminer düzenlendi

12 Şubat 2018 Pazartesi 10:11
Bu haber 350 kez okundu
“KALİTELİ HUKUKİ HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Haberici -->

Kayseri Barosu tarafından düzenlenen ‘Sözleşme hazırlama ve inceleme teknikleri’ konulu seminerde konuşan Baro Başkan Yardımcısı Oğuz Erinç, “Meslektaşlarımızın daha kaliteli hukuki hizmet sunmaları için gayret gösteriyoruz” dedi.

Kayseri Barosu tarafından ‘Sözleşme hazırlama ve inceleme teknikleri’ konulu seminer düzenlendi. Kadir Has Kongre Merkezi’nde düzenlenen seminere, Doç. Dr. Umut Yeniocak, konuşmacı olarak katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından seminerin açılış konuşmasını yapan Kayseri Barosu Başkan Yardımcısı Oğuz Erinç, “Bölge coğrafyasının savaşlar, göçler ve katliamlar coğrafyasına dönüştüğü, emperyalist güçlerin yerel iş birlikçileri ile birlikte kan gölüne çevirdiği dünyamızda öncelikle barışın ve huzurun egemen olmasını, terörle mücadele eden güvenlik kuvvetlerimizin sağ salim evlerine dönmelerini temenni ediyorum” dedi.

Erinç, “Sıklıkla yaşanan mevzuat değişikliklerinin takibi avukatların en çok zorlandığı konuların başında gelmektedir. Torba yasa ile geçirilen değişikliklerin yanında, yasama meclisi dışında KHK’lar ile yapılan değişikliklerde biz uygulayıcıları zor durumda bırakmaktadır. Müvekkillerin haklarını korurken, adaletin tesisine çalışırken dürüstlük ve bilgi en önemli hazinemizdir. Ancak formasyonsuz bir dürüstlük, dürüstlük değildir. Bu anlayış ile meslektaşlarımızın eğitimine gereken önemi veriyor, güncel ve kolay anlaşılabilir eğitim programları ile meslektaşlarımızın daha kaliteli hukuki hizmet sunmaları için gayret gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından Doç Dr. Umut Yeniocak, sözleşme hazırlama ve inceleme teknikleri konusunda katılımcılara bilgiler verdi.

İHA

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV