banner87
22 Mayıs 2019 Çarşamba

KANKA MELİKGAZİ’DE

Başkan Memduh Büyükkılıç destek sözü verdi

25 Eylül 2017 Pazartesi 06:35
Bu haber 690 kez okundu
KANKA MELİKGAZİ’DE
Haberici -->

Kansere Karşı Birlik Derneği Başkanı Prof. Dr. Musa Karakürkçü ve Yönetim Kurulu üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında nezaket ziyaretinde bulunarak, çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Kansere Karşı Birlik Derneği’nin yeni kurulan ancak kısa sürede toplumda ses getiren ve bilinen bir dernek olduğunu belirten Dernek Başkanı Prof. Dr. Musa Karakürkçü, “Derneğimizin amacı kısa sürede dernek olarak kansere karşı kampanyalar düzenlemek, kansere sebep olan nedenleri deşifre etmek ve onlara karşı önlem almaktır. Kanser konusunda halkı bilgilendirmek ve bilinçlendirmek istiyoruz. Bu konuda seminer ve konferanslar yapacağız. Toplumsal eylemlerde bulunacağız. Sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışacağız. Tabi ki belediyelerimiz olmaz ise olmazlarımız arasındadır. Özellikle Sağlık konusunda öncü ve desteklerini esirgemeyen Melikgazi Belediyesi ile ortak projeler gerçekleştireceğiz” dedi.

Kamuya yararlı olan özellikle eğitim ve sağlık alanlarında çalışma sergileyen, sergilemiş olduğunu başarı çalışmaları ile övünç kaynağı olan her türlü sivil toplum kuruluşlarını desteklerini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, “Bu toplum bizim, toplumun tüm kesimi bizim bir parçamız. Bunları hastalıklarından dolayı soyutlamamız mümkün değil. Bu amaç ile sosyal belediyecilik anlayışımız doğrultusunda her türlü mali ve manevi desteğimiz devam edecektir” dedi.

Kansere Karşı Birlik Derneği Başkanı Prof. Dr. Musa Karakürkçü, Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıçile her alanda gurur duyduklarını, dernek çalışmalarına aktif olarak katılacağını beyan ederek destek olacaklarını söylediğini ve bundan dolayı kendilerini Yönetim Kurulu ve Dernek Üyeleri adına sonsuz şükranlarını sunduğunu söyledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV