banner167
banner182
19 Haziran 2021 Cumartesi

KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ

MHP İl Başkanı Serkan tok, parti olarak yerel seçimler için çok ciddi anlamda çalışmalara başladıklarını bir yandan adayların belirlenmesi süreci yaşanırken bir yandan da halkla bir araya geldiklerini ifade etti.

30 Ekim 2018 Salı 09:48
Bu haber 768 kez okundu
KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ
Haberici -->
MHP İl Başkanı Serkan tok, parti olarak yerel seçimler için çok ciddi anlamda çalışmalara başladıklarını bir yandan adayların belirlenmesi süreci yaşanırken bir yandan da halkla bir araya geldiklerini ifade etti. Tok, belediye başkanlıklarını kazanmak için il, ilçe, belde bütün teşkilat ve adaylarla birlikte kapı kapı dolaşacaklarını söyledi.

Parti binasında açıklamada bulunan İl Başkanı Serkan Tok, yerel seçim için çalışmalara başladıklarını ve bunun hızla devam edeceğini ifade ederek, kapılarının başka partilerden de aday adayı olarak açık olduğunu ifade etti.

Başvuru süreci hakkında da bilgi veren Tok, şunları söyledi;

“Aday adaylarımızın son başvurusu teşkilat içerisinde 15 Kasım tarihidir. Devlet memurları içinde aday adaylığı süreçleri 1 Aralık tarihine kadar istifa etmeleri gerekiyor. Teşkilat kendi içinde her yönüyle bütün arkadaşlarımız istifa etmeleri gerekiyor. 15 Kasım tarihine kadar. Diğer arkadaşlarımız ise devlet memurları olanlar 1 Aralık tarihine kadardır.”

AK Parti’den daha önce Talas Belediye Başkanlığı yapan Rıfat Yıldırım ile de görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Tok, “Kapımız gerek parti içinde gerekse parti dışında, başka partili bütün arkadaşlarımız için açıktır ve geçerlidir. Bizim teşkilat içinde birçok arkadaşımız var. 12 Eylül’de beraber hareket edilen arkadaşlarımız ağabeylerimiz var. Farklı partilerde kökeni ANAP, DYP’de yada AK Partide olan arkadaşlarımız başvuruda bulunabilir. Ki 16 yıl önce AK parti yoktu. Öncesinde ve sonrasında yine partilerde bulunanların hepsinin ana karargahı MHP olmuştur. Dışardan gelenlere kapımız hep açıktır. Rıfat Yıldırım resmi olarak başvurmadı. Teşkilat adına görüşme yapan arkadaşlarımız var. Görüşmeler var. Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş’un adı geçti. Kendisiyle yetkili arkadaşlarımızın görüşmeleri vardır” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV