banner87
20 Mart 2019 Çarşamba

KAPISI HERKESE AÇIK

Özellikle miniklerle sohbet etmeye seven Başkan’a çocukların ilgisi daha çok.

30 Mart 2018 Cuma 07:09
Bu haber 463 kez okundu
KAPISI HERKESE AÇIK
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, kendisine ulaşmayan çalışan bütün vatandaşlara kapısını açık tutmasının yanı sıra, halkla bir araya gelmediği gün neredeyse yok gibi. Bu durum ise, Başkan Büyükkılıç’a halkın sevgisini artıyor. Özellikle miniklerle sohbet etmeye seven Başkan’a çocukların ilgisi daha çok.

Sabahın erken saatlerinde mesaiye başlayan Başkan Memduh Büyükkılıç, hemen hemen her gün çalışanlardan daha erken belediyeye yada belediyenin çalışma yaptığı alanlara gidiyor. Buradaki çalışmaları büyük bir titizlikle takip eden Başkan Büyükkılıç, belediyede sabah saatlerinde makamına geçmek yerine vatandaşla sohbet etmeyi tercih ediyor. Belediye binası giriş kapısında halkı mesai saati ile birlikte karşılıyor ve burada başlayan sohbet bina içinde hizmet alan vatandaşlarla devam ediyor. Makamına geçtikten sonra ise, vatandaşı dinleyen Büyükkılıç, neredeyse günün öğlene kadar olan bölümünü vatandaşlara ayırıyor.

Başkan Büyükkılıç, vatandaşlarla bir araya gelerek hem belediye hizmetlerinin işleyişi ile ilgili bilgiler alıyor hem de talepler konusunda değerlendirmelerde bulunuyor. Özellikle çocuklarla yakından ilgilenen Başkan, çocuklarında kendisine ilgi göstermesinden oldukça memnun. Enerjik ve sosyal medyayı iyi kullanan Başkan Büyükkılıç’ın gün içindeki bütün paylaşımlarında halkla iç içe olması gözlerden kaçmıyor.

Sabah saatlerinde kendilerini belediye giriş kapısında başkanının karşılamasından dolayı şaşırdıklarını ifade eden vatandaşlar, “Sabah erkenden belediyeye işimizi yapmak için geliyoruz. O sırada başkan karşımıza çıkıyor ve bizi kapıda karşılıyor. Güler yüzü ve sohbeti ile bizleri de neşelendiriyor. Sıkıntımız olup olmadığını soruyor. Bu durum vatandaş olarak bizleri sevindiriyor. Çünkü hiçbir yerde belediye başkanı sabah mesaisinde kapıda halkı karşılamıyordur. Kendisine teşekkür ediyoruz” değerlendirmesinde bulunuyorlar.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV