banner167
banner182
04 Aralık 2021 Cumartesi

KARAOĞLU HALAYLARLA KARŞILANDI

Millet İttifakı Cumhuriyet halk Partisi (CHP) Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Sema Karaoğlu, davul zurna eşliğindeki halaylarla karşılandığı mahallede, “Umudun adı Dr. Sema Karaoğlu” sloganlarıyla karşılandı.

08 Mart 2019 Cuma 10:02
Bu haber 669 kez okundu
KARAOĞLU HALAYLARLA KARŞILANDI
Haberici -->
Millet İttifakı Cumhuriyet halk Partisi (CHP) Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Sema Karaoğlu, davul zurna eşliğindeki halaylarla karşılandığı mahallede, “Umudun adı Dr. Sema Karaoğlu” sloganlarıyla karşılandı.

CHP Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Sema Karaoğlu, kamuoyunda ‘Cennet Mahallesi’ olarak bilinen Bahçelievler Mahallesinde yaşayan halkı ziyaret etti. Davul zurna eşliğinde halaylarla karşılanan Dr. Sema Karaoğlu’na ilgi yoğundu. Açlık ve sefalete teslim olmuş mahalle halkı, sık sık Dr. Sema Karaoğlu lehine sloganlar atarak, yaşadıkları durumdan kurtulmak istediklerini söylediler. Oturdukları evlerde AK Parti’ye oy verme şartıyla oturduklarına dikkat çeken mahalle halkı, mahalleye belediye hizmeti verilmediğini hatırlatarak, “Bakın Dr. Hanım etrafınıza iyi bakın. Her yer çöp yığını, belediye buraya hiç gelmez ama her seçim döneminde buraya gelip bizlerden oy ister ve giderler. Sonra da bir daha mahallemize hiç uğramazlar” dedi.

Mahalle halkının yaşam koşullarının vicdanları sızlattığına dikkat çeken CHP Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Sema Karaoğlu, “Buradaki insanların en çok istediği şey bize insan gibi davranılsın! Biz insanız. Gerçekten içim acıdı. Vicdanları kanatan, vicdanları ağlatan durumdalar. Sanki gittiğiniz yer Melikgazi değil de, Afrika’da bir yer gibi! İçeriye girdim, içeriler yani evler çok kötü. Neden Afrika dedim? Daha önce Afrika’ya gitmiştim, Afrika’daki çocukların hepsinin yüzleri yara bere içindedir. Çünkü su olmadığı için, bakımsız ve temizlik olmadığı için yara olur. Bahçelievler Mahallesindeki çocukların hepsinin yüzleri de yara bere içindeydi! Ben Dermatoloğum, B vitamini eksikliğinden ağız köşelerinde yaralar, temizlik olmadığından, beslenme şartları iyi olmadığından bir sürü yara, bere, kabuk, burun akıntısı gibi sorunlarla boğuşmak zorunda kalıyor bu insanlar! Burası gerçekten içler acısıydı! Kadınların hepsi yakama yapıştı, ‘Bize iş ver’ diyorlar. Erkekler zaten işsiz, kadınlar iş istiyorlar. Çünkü eşlerinin işsizlikten suça bulaştıklarını söylüyor! Aç olan insan ne yapacak? O kadar çok cezaevine giren-çıkan, kocası yanında olmayan, aç kalan insanlarla dolu burası. Bir eve girdim, gerçekten yüreğim sızladı! Hiç camı yoktu evin! Evlerin tapuları yok, belediyelerin binaları. Ben onlara söz verdim. Kesinlikle tapularını vereceğim. Uygun ödeme şartlarıyla tapularını vereceğim, oylarına da ipotek koyamayacağım. İstedikleri partiye oylarını verebilirler” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV