banner167
banner182
19 Haziran 2021 Cumartesi

KARAÖZÜ’NDE MORAL KONSERİ

Belediye başkanıda katıldı

29 Haziran 2017 Perşembe 10:35
Bu haber 1454 kez okundu
KARAÖZÜ’NDE MORAL KONSERİ
Haberici -->

Sarıoğlan Belediye Başkanı Yusuf Akbulut, Karaözü’nde gerçekleştirilen halka açık konsere katılarak, bu tip etkinlikler için hem moral hem de destek verdi.

Başkan Yusuf Akbulut ve Başkan Yardımcısı Bahri Aktar’ında katıldığı açık hava konseri okul bahçesinde yapıldı. Mahalle Muhtarı Muzaffer Özdemir tarafından karşılanan başkan Akbulut daha sonra, protokol üyeleri, mahalle muhtarları, davetliler ve vatandaşlarla tokalaşarak, sohbet etti.

Başkan Yusuf Akbulut, Karaözü’nün Sarıoğlan için önemli bir yere sahip olduğuna dikkat çekerek, din, dil, ırk, mezhep, Alevi, Türk, Laz, Çerkez ayırımı yapmadan herkesi kucaklayan bir hizmet edeceklerini, ilçenin kalkınmasında herkese görev düştüğünü ve kendilerine destek olunmasını istedi. Akbulut, ilçe genelinde bu tip kültürel, sanatsal, sportif etkinliklerin artırılmasını istediklerini ve her zaman destek vereceklerini de söyledi.

Daha sonra Derdi Yoklar Grubu sanatçısı İhsan Güvercin ve yöresel sanatçılar Taşkın Erdoğan ile Yiğit Öztürk konser verdi. Konserin bir bölümünü dinleyen başkan Akbulut daha sonra, önceden belirlenen programı nedeniyle konser alanından ayrıldı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV