banner87
23 Nisan 2019 Salı

KAYACAN’A VEDA YEMEĞİ

​Tarımsal Araştırmalar Genel Müdürü olarak atanan Kayseri’nin önceki Tarım ve Orman Müdürü Özkan Kayacan'a İl Müdürlüğü personeli veda yemeği verdi.

13 Eylül 2018 Perşembe 07:29
Bu haber 285 kez okundu
KAYACAN’A VEDA YEMEĞİ
Haberici -->
​Tarımsal Araştırmalar Genel Müdürü olarak atanan Kayseri’nin önceki Tarım ve Orman Müdürü Özkan Kayacan'a İl Müdürlüğü personeli veda yemeği verdi.

İl Müdür Vekili Ayhan Temiz, yemekte yaptığı konuşmada, “Bugün burada İl Müdürümüz Özkan Beyi Genel Müdürümüz olarak ağırlıyoruz. Biz kendisinden çok memnunuz. Biz gittiği için üzülüyoruz ama kendisi görevde yükselerek gittiği için ayrıca gurur duyuyoruz. Beş yıl birlikte çalıştık, birçok konuda yardımlarını gördük. Biz kendisinden razıyız, kendisinin de bizden razı olduğunu düşünüyorum. Hakkını helal etsin. Hepinize burada bulunduğunuz için teşekkür ediyorum" dedi.

Özkan Kayacan ise, yemekte yaptığı konuşmada, “Kıymetli arkadaşlarımız hepiniz hoş geldiniz, afiyet olsun. Veda konuşmaları hiç hoşuma giden konuşmalar değil. Ama tabi her şeyin bir sonu vardır. On sene önce gelip başladığımda Kayseri de ne kadar kalacağımızı bilmiyorduk. Dört yıl Özel İdare de, son altı yıl İl Müdürlüğünde sizlerle birlikte çalışmak nasip oldu. Hepinizden Allah razı olsun, hepinize teşekkür ediyorum. Gerçekten güzel çalışmalara hep birlikte imza attık. Türk Tarımı adına güzel işler yaptığımızı düşünüyorum. Bu durumu Ankara ya gittiğimde çok daha net gördüm. Ankara'da baktığımızda Kayseri bir marka ve bu markanın sahipleri sizlersiniz arkadaşlar. Hangi Genel Müdürlükle temasa geçtiysek Kayseri örneği verildi. Bu beni öyle mutlu etti ki. Burada çalışırken hep söylüyorduk acaba bu çalışmaları gerçekten gören duyan var mı diye ama gören de duyan da varmış arkadaşlar. Bu başarının mimarı sizlersiniz. Bana düşen sadece orkestra şefliğiydi, ben bu görevi en güzel şekilde yapmaya gayret ettim. Eksiğim oldu, kusurum oldu, hatam oldu başarı sizin başarısızlık benim. Altı yıldır mücadele ettiğimiz İl Müdürlüğünde sizlerin katkısıyla Bakanlığımız bize Ankara ya görev verdi. Ankara da inşallah hizmetimize devam edeceğiz. Bizim oraya gitmemiz hiçbir şeyi değiştirmiyor. Gönlümüz bir, gönlümüz sizlerle, kapım her zaman açık. İnşallah Türk Tarımına da farklı bir soluk getireceğiz. Bunu burada nasıl başardıksa inşallah sizin gibi kıymetli kardeşlerimizle güzel bir ekip kurarak başaracağız. Yapılan hiçbir çalışma boşa gitmiyor, Vatanın sizlere çok ihtiyacı var arkadaşlar. Hep birlikte bu ülkeyi kalkındıracağız. Tek hedefimiz var arkadaşlar üretim, üretim, üretim. Hedeflediğimiz, hayalini kurduğumuz 2071 inşallah güçlü devlet, güçlü Türkiye olarak hep birlikte sağlayacağız. Ben hakkımı helal ediyorum, sizde hakkınızı helal edin. Buraya kadar geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum, Allah’a emanet olun" dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV