banner87
18 Temmuz 2019 Perşembe

KAYIKLAR YÜZMEDİ

İYİ Parti Milletvekili ve aynı zamanda Millet İttifakı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dursun Ataş, Erkilet’te vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

14 Şubat 2019 Perşembe 10:35
Bu haber 268 kez okundu
KAYIKLAR YÜZMEDİ
Haberici -->
İYİ Parti Milletvekili ve aynı zamanda Millet İttifakı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dursun Ataş, Erkilet’te vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Kalabalığa seslenen Ataş, “Uçuk kaçık projeler açıkladılar. Orta Sanayi’de 450 dönümlük alanda kayıklar yüzecekti. Yüzdü mü? Yüzmedi. Hava İkmal’de 30 katlı binalar olacaktı. Oldu mu? Olmadı. Böyle uçuk kaçık projeler açıkladılar, nasıl olsa millet unutur dediler, ama bu millet bu seçimde gereken cevabı verecek” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Milletvekili ve aynı zamanda Millet İttifakı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dursun Ataş, Erkilet’te vatandaşlarla bir araya geldi. İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Bozkurt ve partisinin Kocasinan Belediye Başkan adayı Hasan Sami Özvarinli ile Erkilet'te vatandaşlarla buluşan ve projelerini anlatan Ataş, yoğun ilgi gördü.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen Ataş, artık toplumda değişimin istendiğini belirterek, “Ötekileştirmeden, gece gündüz çalışarak herkesime, her mahalleye, her bölgeye eşit hizmet götüreceğiz. Bunun sözünü vatandaşımıza veriyoruz” dedi.

Erkilet’te vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşan Ataş, konuşmasında “Nasıl ki bir baba evlatları arasında ayrım yapmıyorsa, biz de mahalleler arasında ayrım yapmayacağız” ifadelerini kullandı.

Ataş, şunları söyledi, “Büyükşehir Belediye Başkanı asla ayrım yapmamalıdır. Biz bu anlayışla işe başlayacağız. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, herkese kucak açacağız. Bunlar şuralı, buralı ya da yanımıza çekmeliyiz şeklinde bir düşüncede asla olmayacağız. Şimdi gelinen noktada 25 yıldır görevde olanlar proje açıklamaya başladı. Peki hangi projeleri yapacaklardı? Çok eskilere girmeye gerek yok, 5 yıl öncesine gidelim. Şimdi ‘Ufuktaki Kayseri’  dediler ve proje açıkladılar. Peki neler yapacaklardı? Şehrin ortasından Kızılırmak geçecekti, geçti mi? Geçmedi. Orta Sanayi’de 450 dönümlük alanda kayıklar yüzecekti. Yüzdü mü? Yüzmedi. Hava İkmal’de 30 katlı binalar olacaktı. Oldu mu? Olmadı. Böyle uçuk kaçık projeler açıkladılar, nasıl olsa millet unutur dediler, ama bu millet bu seçimde gereken cevabı verecek”

MİLLETİN HAKKINI KORUYACAĞIZ

Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçildiğinde betona ve birilerine rant sağlayacak projelere asla izin vermeyeceklerini anlatan Millet İttifakı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dursun Ataş, “Biz betonlaşmaya, bir kısım müteahhitlere rant sağlama adına hiçbir şeyi yapmayacağız. Biz bütçemizi millete eşit bir şekilde sunmanın derdinde olacağız. Pınarbaşı’nda nasıl herkese eşit hizmet edip, bu konuda arkamızdan tek söz ettirmediysek, aynı kararlılıkla Büyükşehir’de de çalışacağız. Orada nasıl borçlu devraldığımız bir belediyeyi borçsuz ve kasasında parası olan bir belediye olarak devrettiysek, Büyükşehir’de de aynısını yapacağız. Milletin hakkını koruyacağız. Ben bunu sözünü vatandaşlarımıza veriyorum. Bu belediye bir kesimin değil, herkesin belediyesi olacak” ifadelerini kullandı.

ATAŞ'TAN REKTÖRLERE ZİYARET

Diğer yandan Ataş, partisinin il yöneticileri ile birlikte Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ile Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa’yı da ziyaret ederek, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı ve aynı zamanda görüş alışverişinde bulundu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV