banner167
banner182
02 Aralık 2021 Perşembe

KAYSERİ 15 AİLEDEN BÜYÜKTÜR

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Hasan Sami Özvarinli, Kayseri’nin dünya şehri olması gerektiğini belirterek, Kayseri’nin Kayserililerin olduğunu ifade etti. Özvarinli, “Kayseri 15 ailenin değildir. Kayseri birkaç ailenin olmaması gerekir. Kayseri 15 aileden büyüktür” dedi.

07 Mart 2019 Perşembe 09:54
Bu haber 808 kez okundu
KAYSERİ 15 AİLEDEN BÜYÜKTÜR
Haberici -->
İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Hasan Sami Özvarinli, Kayseri’nin dünya şehri olması gerektiğini belirterek, Kayseri’nin Kayserililerin olduğunu ifade etti. Özvarinli, “Kayseri 15 ailenin değildir. Kayseri birkaç ailenin olmaması gerekir. Kayseri 15 aileden büyüktür” dedi.

Millet İttifakı’nın İYİ Partili Başkan Adayı Hasan Sami Özvarinli, 93.6 Erciyes Radyo’da yayınlanan gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur ile gazeteci İlter Sağırsoy’un hazırlayıp sunduğu Analiz programında Kayseri ve Kocasinan ilçesi için önemli açıklamalarda bulundu. Kocasinan’ın büyük bir köy haline getirildiğini ve ilçenin gidişatının çokta iyi olmadığına vurgu yaptı. 

“Kayseri 15 ailenin değil. Kayseri birkaç ailenin olmasın. Kayseri 15 aileden büyüktür” diyen Başkan Adayı Özvarinli, “Projelerimizle geliyoruz. İnsanlarımızdan neden oy istiyoruz. Başımız dik alnımız ak projelerimizle geliyoruz. Bize projelerimiz için oy verin diyoruz. Maalesef Kocasinan’ı 25 yılda tükettiler” diye konuştu.

HER MAHALLENİN SORUNU VAR VE BİLİYORUZ

Her mahallede halkın büyük sorunlar yaşadığını ve bunlara dokunmak zorunda olduklarına vurgu yapan Başkan Adayı Özvarinli, “Katıldığımız bütün programlarda hemen projelerimizi anlatmak istiyoruz. Çünkü biz insanlarımıza projelerimizle ulaşabiliriz. Onların dertleriyle dertlendiğimizi görmeleri, bilmeleri ve dertleriyle ilgili projelerimizin olduğu öğrenmelerini istiyoruz. Mesela Fevzi Çakmak mahallesinde ciddi anlamda okul problemi var. Bunu çözmemiz gerekiyor. Projemiz de hazır. O nedenle katıldığımız programlarda mutlaka projelerimizi hızlıca anlatmamız gerekiyor. O bölgedeki insanımızda kendileriyle ilgili projelerimiz olduğu, sorunlarını bildiğimizi öğrenmiş oluyorlar” diye konuştu.

KANDIRMAK GİBİ BİR DERDİMİZ YOK

“İnsanlarımızı kandırmak, onların oylarını alarak bir kenara çekilmek gibi bir derdimiz yada düşüncemiz yok. Allah şahit olsun” diyen Başkan Adayı Özvarinli, “Ben hastanede çalışırken bile, yönetici iken bile kesinlikle makam odasında oturmuş birisi değildim. Sadece evrak imzası için gelirdim. Yoksa makamımda oturmadım. Sahada çalışmayı severim” ifadelerini kullandı.

KOCASİNAN’I 25 YILDA TÜKETTİLER

Özvarinli, Kocasinan için neden değişim istediklerini de anlatarak, “Kocasinan 25 yıldır tükettiler. Tükendi ve şuanda şehirden ayrı, unutulmuş bir bölge oldu. Samimi olarak, bir gazeteci arkadaşımız, memleket evladı bir memleketin evladını da yanına almış, değerli insanları yanına almış meclis üyeleri ile yola çıkmış diyor. Bizim için. Evet biz yola çıktık ve oy verirseniz biz Kocasinan’a nefes aldırmamız gerekiyor. Halkımız bize görev verdikten sonra değerlendirme yaparak, yeniden bir 5 yıl için karar versin. 5 yıl daha verir yada vermezsiniz. Bizim büyük siyasi söylemlerimiz yok ve derdimiz kaygımız Kocasinan’dır” dedi.

O KADAR ÇOK YAPILACAK İŞ VAR Kİ

Hasan Sami Özvarinli, yıllardır ihmal edilmiş olan Kocasinan ilçesinde gerek yaşam şartları gerekse insanların sıkıntılarını çözüme kavuşturma adına çok iş olduğunu ifade etti. Bunları tespit ettiklerini belirten Özvarinli, bugüne kadar göreve gelen yöneticilerin hiçbir zaman Kocasinan halkının dertleriyle dertlenmediğini ve köy haline getirildiğini, bir dönem daha ilçenin bu durumu kaldıramayacağını anlattı

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV