banner167
banner182
19 Haziran 2021 Cumartesi

KAYSERİ LAZER EPİLASYON

Yaz aylarında özellikle bayanların en büyük sorunlarından birisi istenmeyen tüyler olmaktadır.

13 Temmuz 2017 Perşembe 14:33
Bu haber 3744 kez okundu
KAYSERİ LAZER EPİLASYON
Haberici -->
Tüylerin yaz aylarında aşırı sıcaktan dolayı daha hızlı uzadığı ise bir gerçektir. Bu konuda uzman kişi, Kayseri lazer epilasyon merkezi olan Clinic Estetik Merkezi yöneticisi Op. Dr. Ahmet Tuna EREN ile beraber kısa bir röportajımız oldu.

Hocamıza öncelikle lazer epilasyon merkezinde hastaları nasıl bir 
ortamda beklediklerini sorduk. Önceden Farm Plaza’da bulunan adreslerini daha nezih ve geniş bir alana daha modern bir klinikle hastalarına yeni adreslerinde hizmet verdiklerini açıkladı.


Hocamıza klinikte hangi hizmetleri verdiğini sorduğumuzda ise iki hizmet ağırlıkta olmak üzere (bunlar estetik uygulamaları ve lazer epilasyon) cilt bakımı ve daha birçok hizmet sağladıklarını belirttiler.

Bu hizmetleri kimlerin sağladığını sorduğumuzda ise estetik uygulamalarda ve ameliyatlarda bizzat kendilerinin hizmet verdiği lazer epilasyon ve cilt bakımı gibi hizmetlerde ise alanlarında birçok tecrübesi bulunan sektörde yıllardır çalışan uzman estetisyenlerin hizmet verdiğini açıkladı.

Konumuz olan lazer epilasyon hakkında biraz daha detaylı bilgi almak istedik. Hocamız bizlere; lazer epilasyonun diğer istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemlere göre kesin ve kalıcı sonuç olduğunu, diğer illere ve firmalara göre ekonomik fiyatla hizmet verdiklerini ve en önemlisi ise lazer epilasyonda birçok marka arasından hastaların en çok memnuniyetini bildirdiği Alexandrite Lazer Pro cihazınızı kullandıklarını belirtti. Ayrıca erkek hastalarda özellikle genital bölgede bizzat lazer uygulamasını kendisinin yaptığını hasta memnuniyetine verilen önemi gösterdi. Hastalara sadece hizmet vermekle kalmadıklarını belirten Ahmet bey ayrıca hastalar ilk geldiklerinde derinin lazere uygun olup olmadığını, sonucun daha başarılı olabilmesi için çeşitli testler yaptıklarını ve lazer epilasyondan sonra neler yapılması gerektiği hakkında çok detaylı bir bilgilendirme yaptıklarını da belirtti. Kayseri lazer epilasyon firmaları arasında en çok hasta memnuniyetine sahip klinik olduklarını da gerek internet yorumlarından gerek sosyal medyadan aldıkları geri dönüşümlerden kanıtladıklarını açıkladı.

Hocamızla yaptığımız röportajın sonunda hocamız hastalarına, hastaların en çok aradıkları soruların yanıtlarına http://kayserilazerepilasyon.net/ sitesinden ulaşabileceklerini açıkladı.


Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV