banner167
banner182
29 Kasım 2021 Pazartesi

KAYSERİ OSB AVRASYA KAPI FUARI’NDA

Tüyap Fuar ve Kongre Merkez’inde Avrasya Kapı Fuarı 2019 gerçekleştirildi. Kayseri OSB Endüstriyel Tasarım Merkezi’Nde katıldı.

14 Mart 2019 Perşembe 09:49
Bu haber 352 kez okundu
KAYSERİ OSB AVRASYA KAPI FUARI’NDA
Haberici -->
Tüyap Fuar ve Kongre Merkez’inde Avrasya Kapı Fuarı 2019 gerçekleştirildi. Kayseri OSB Endüstriyel Tasarım Merkezi’Nde katıldı.

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, verdiği bilgi de, “Alanında dünyanın en büyük ikinci ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere, Kapı & Cam; bitmiş ürünlerden aksesuarlara, çeşitli sistemlerden üretim teknolojilerine kadar uzanan ürün skalasıyla bölgenin en kapsamlı fuarı olup; inşaat firmaları, müteahhitler ve mimarlar açısından benzersiz bir tedarik noktası konumundadır. Fuardaki ürün grupları ise; pencere, kapı, cam, aksesuar ve üretim teknolojisi sistemleri olarak fuarda yer almıştır.Kayseri OSB Endüstriyel Tasarım Merkezi olarak, “20 farklı Kapı Tasarımı ve Katalog”  çalışmalarımız ile “Portal Çelik Kapı”, “Sundoor” ve “Tetradoor” firmalarının stantlarında yer alınmıştır.Merkezde hazırlanan tasarımlar firmaların stantlarında yer almış,  ETM Logolu tanıtım bibloları ile firmaların ve katılımcıların beğenilerine sunulmuştur. Tasarımlar, katılımcılar tarafından hem özgün hem de üretilebilir olması bakımından büyük beğeni görürken, ETM tasarımlarının yer aldığı firmalar rakiplerinin arasında hem tasarımları hem de stantta gelen ziyaretçi sayıları ile ön plana çıkmıştır” dedi.

Nursaçan, “Fuara 19 adet Kayseri firması katılım sağlarken, önceliği kapı sektörü ağırlık olarak Kayseri firmaları yer almıştır. Firma yetkilileri ile yapılan görüşmelerde, Kayseri OSB Endüstriyel Tasarım Merkezinde hazırlanan tasarımlar büyük bir övgü ve beğeni kazanmıştır.Söz konusu merkez, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı, Kayseri’nin ilk tasarım merkezidir” bilgisi verdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV