banner203
31 Ocak 2023 Salı

Kayseri OSB Başkanı Nursaçan'ın kaçak yapısı ortaya çıktı!

Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü ve OSB Başkan Adayı iş insanı Bekir Kiracıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Kayseri OSB yönetim kurulu başkanı Tahir Nursaçan ve bir başkan yardımcısının işyerlerinin fotoğraflarını paylaştı ve kaçak yapı yapıldığına işaret etti.

10 Eylül 2021 Cuma 18:36
Bu haber 1650 kez okundu
Kayseri OSB Başkanı Nursaçan'ın kaçak yapısı ortaya çıktı!
Haberici -->
Kiracıoğlu, yaptığı sosyal medya paylaşımları ile Kayseri OSB yönetimini sallamaya devam ediyor. Önceki gün Kayseri OSB'deki firmaların kaçak yapı nedeniyle şikayet edilerek belediyeye ceza yazdırıldığını açıklayan Kiracıoğlu bugün yaptığı yeni paylaşımla da gerçekleri gün yüzüne çıkardı.

OSB'de üretim yapan ve ülke ekonomisine katkı sağlayan her üyesinin arkasında olduğunu her zeminde dile getiren Kayseri OSB Başkanı Tahir Nursaçan yönetimi kendi üyelerine kaçak yapı konusunda zulüm yapmaya başladı. Şikayetlerle belediye eliyle ceza kesilen firmalar ortada dururken, Başkan Nursaçan ve başkan yardımcısının da aynı şekilde kaçak yapı sahibi oldukları ortaya çıktı.

Kayseri OSB’nin tespit ederek Hacılar Belediyesi'ne Melikgazi Belediyesi’ne yaptığı kaçak yapı suç duyurusu üzerine ilk olarak Hacılar Belediyesi’nden 14 firmaya 18 bin TL ile 318 bin TL arasında değişen cezalar yazıldığı ve sanayiciye tebliği edildiği ifade edildi.

BAŞKAN NURSAÇAN VE YARDIMCISINA DA CEZA KESİLECEK Mİ?
Kiracıoğlu'nun bu paylaşımı sonrasında, geçtiğimiz günlerde Hacılar Belediyesi'ne yapılan şikayet başvuruları neticesinde kaçak yapı yaptıkları gerekçesi ile ceza kesilen 14 firmaya yapılan işlemlerin aynısının mevcut başkan Tahir Nursaçan ve başkan yardımcısına da yapılıp yapılmayacağı merak konusu oldu.

Kiracıoğlu; "Zalimin sonu geldiğinde zulmünü artırırmış"
Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü ve OSB Başkan Adayı iş insanı Bekir Kiracıoğlu, konuya ilişkin yaptığı paylaşımında, "Kayseri OSB'de başkan ve başkan yardımcısı olursan kaçak yapı yapabilirsin. Değilsen tutanak tutulur ve belediyelere baskı ile ceza yazdırılır. Aynı kusur kendinden varken başkasının kusurunu şikayet etmek ne vicdana ne insanlığa sığar. Zalimin sonu geldiğinde zulmünü artırırmış." ifadelerini kullandı
.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV