banner167
banner182
22 Ekim 2021 Cuma

KAYSERİ OSB KIŞA HAZIR

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, kışa hazırlık çalışmalarına dair açıklamada bulundu.

10 Aralık 2019 Salı 06:44
Bu haber 422 kez okundu
KAYSERİ OSB KIŞA HAZIR
Haberici -->
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan,  kışa hazırlık çalışmalarına dair açıklamada bulundu.

Başkan Tahir Nursaçan, “Kış mevsimine girilmesi nedeniyle geniş bir ekipman ağıyla gerekli hazırlıklar yapılmıştır. Kayseri OSB çalışanları ile birlikte büyük bir özveri ve yoğun çalışma temposu sarf edilerek Bölgeyi daha ileriye taşımak, sanayicilerin sunulan hizmetlerden maksimum seviyede yararlanması adına çalışmalara aralıksız devam edilmektedir. Bu kış karla mücadele çalışmasını 5 adet tam donanımlı tuzlama aracı, 5 kepçe, 5 adet Kamyon önü, 14 m3 köşeli damper üzerine,7 m3’lük tuz serme sistemi ve 1000 lt.  hacimli Solüsyon sisteminin yanında, araç önünde 10 mm gövdeli, 8 mm kalınlığında Polistren malzemeden, yüksek sürtünmeye dayanıklı kar bıçağı bulunan bir adet “ Kar Küreme ve Tuzlama Aracı “ ve " Kamyon Tuz Serici-Kar Bıçağı Aracı " ile ve yeteri sayıda ekiplerimizle yürüteceğiz” dedi.

Nursaçan, bölge içerisindeki 150 km uzunluğundaki yol ağının kışın devamlı açık tutmak ve sanayicinin sürüş güvenliğini sağlamak için gece gündüz demeden yoğun bir çabanın içerisinde olacakların, buna göre gerekli tüm hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV