banner203
02 Şubat 2023 Perşembe

Kayseri OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Kiracıoğlu’ndan 23 Nisan mesajı

Kayseri OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü İş İnsanı Bekir Okay Kiracıoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

22 Nisan 2021 Perşembe 08:25
Bu haber 2074 kez okundu
Kayseri OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Kiracıoğlu’ndan 23 Nisan mesajı
Haberici -->
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınlayan Kiracıoğlu, “TBMM’nin açılış yıldönümünde, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Aynı zamanda şanlı tarihimizle, bizlere bu güzel ülkeyi armağan eden ecdadımızla bir kez daha övünüyor ve gurur duyuyoruz.” dedi.

 TBMM’nin açılmasının, Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğindeki İstiklâl Mücadelesinde dönüm noktası olduğunu ifade eden Kiracıoğlu, “Yüce meclisimiz, ülkenin içinde bulunduğu olumsuz şartlara rağmen Asil Türk Milletinden aldığı güçle İstiklâl Mücadelesini başarıyla sonuçlandırmış, ezelden beri hür yaşayan milletimiz, ebediyete kadar hür yaşayacağını bütün dünyaya ilan etmiştir.” diye konuştu.

 Kiracıoğlu, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, ülkesini ve milletini seven, vatanı için çalışıp üreten insanlar olmalarını sağlamak; geleceğe emin adımlar atabilecek ölçüde donanımlı, girişimci ve değerlerine bağlı gençler olarak yetiştirilmelerini hedeflemek hepimizin ortak sorumluluğudur.” şeklinde konuştu.

 Kiracıoğlu mesajında şu ifadeleri kullandı:

 “Küresel pandemi nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu bu yıl dünya çocukları ile paylaşılamamaktadır. Bu büyük sevinci ilerleyen yıllarda yeniden dünya çocuklarıyla paylaşacak, dostluk, kardeşlik ve barış mesajlarını çocuklar aracılığıyla bir kez daha tüm dünyaya vereceğiz. Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve milli mücadelede emeği geçmiş herkesi saygı ve rahmetle yâd ediyorum. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yılını, milletimizin ve Cumhuriyetimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.”

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV