banner203
20 Mart 2023 Pazartesi

“KAYSERİ’DE EKSPERTİZ KONUSUNDA EKSİKLİKLER VAR”

Pilot Garage Oto Ekspertiz Kayseri Yetkili Bayisinden Kamil Ulu, Kayseri’de mevcut olan ekspertiz konusunda sıkıntılar yaşandığını söyledi.

30 Ocak 2016 Cumartesi 10:07
Bu haber 4946 kez okundu
“KAYSERİ’DE  EKSPERTİZ KONUSUNDA EKSİKLİKLER VAR”
Haberici -->
Kayseri’de yaşanan ekspertiz sıkıntısından dolayı galeri işini bırakıp ekspertiz işine başlayan Kamil ulu, oto ekspertiz işi ile uğraşan kişilerin olduğunu fakat yeterli donanıma ve tam teşekküllü ekip ve cihaza sahip olmadıklarını belirtti. Kamil Ulu şunları söyledi:

“Kayseri’de oto ekspertiz işi ile uğraşıp hizmet veren arkadaşlarımız tabii ki var. Fakat tam teşekküllü, cihaz ve ekipmanları ile bu işi yapan bir firma yok. Örneğin alınan satılan araçların tavanı değişik olabiliyor. Kesme tavan konulabiliniyor. Orijinal parça yerine yan sanayi parça kullanılıyor. Biz bunları ayırt edebiliyoruz.Yani arabada çok farklı şekillerde oynamalar yapılabiliniyor. Bu oynamaları çözebilecek ustalar maalesef yok. İnsanların da bu konuda güveni yok açıkçası.  Bu da çok ince bir detaydır. Biz eksiklikleri ustalarımızla, ekipmanlarımızla gideriyoruz. Yani oto alım satımında sıkıntılı araçları insanlara karşı eksik olarak bilgilendirildiğinden biz bu eksiklikleri kapatmak için bu işte yerimizi aldık. Bu yüzden daha iyi ve daha teknolojik bir hizmet verebilmek için bu yola adım attık.  Zaten müşterilerimiz bizim işletmemize geldiklerinde diğer ekspertizlerden bizi ayıran farkları rahatlıkla görebileceklerdir.”

“DAHA KURUMSALIZ”

Kayseri’deki diğer oto ekspertizlerden kendilerini ayrı tutan Ulu, daha kurumsal olduklarını dile getirdi. Ekspertiz işinin kaliteli bir ortamda yapılması gerektiğinin altını çizen Ulu; “İlk öncelikle ekipmanlarımız bizi diğer ekspertizlerden ayıran temel özellik. Bizim cihazlarımız ithal cihazlar. Bu cihazlarımız kalite belgelidir.  Kalite belgeli olduğu içinde cihazlar tam oran vermektedir. Bizim verdiğimiz oranlar Türk standartlarında da aynı kalitede ve aynı geçerliliktedir. Bizden geçen araç muayene istasyonundan da rahatlıkla geçmektedir. Hem ekspertiz hizmeti verdiğimiz gibi hem de ön muayene hazırlığı da yapmaktayız. Ayrıca burada kaportaya kaporta ustası, motora motor ustası bakar. Bu sayede de daha verimli bir iş gerçekleştirmiş oluyoruz.  Arızayı tespit edip müşteriye rapor şeklinde sunuyoruz.  Verdiğimiz raporun tamamen arkasındayız. Yanılma payımız yoktur. Müşteri 6 ay bir yıl sonra da bize geldiğinde bu kayıtlar elimizin altında olduğu için de raporu yine verebiliyoruz.  Bütün raporlar ana bayimiz de inceleniyor ve saklanıyor. Geçici olabilen arıza kayıtlarını da burada silebiliyoruz. Bizim burada hata yapma gibi bir şansımız asla yok. Buraya gelen araçlarda yanılma payımız sıfırdır. Gerek ekipmanlarımızla gerek çalışanlarımızla daha başarılıyız. Oto galericiler sitesinin ve kayserinin böyle bir kurumsal firmaya ihtiyacı vardı ve de biz bunu giderdiğimize inanıyoruz” şeklinde konuştu.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV