banner87
23 Temmuz 2019 Salı

KAYSERİ'DE RADYOLAR KONUŞULACAK

Kayseri'de faaliyette bulunan radyolar, yeni yayın döneminde kendini aşacak. Radyocular fikir birliğine vardı

30 Temmuz 2018 Pazartesi 12:10
Bu haber 648 kez okundu
KAYSERİ'DE RADYOLAR KONUŞULACAK
Haberici -->
Kayseri'de faaliyet yürüten radyolar, yeni yayın döneminde dinleyici kitlesini katlamak için güçbirliği yaptı. Radyoların temsilcileri Gazeteciler Cemiyeti’nde buluşarak sorunlarını ve geleceğe yönelik radyoların dinlenme oranlarını artırmaya dair bazı projeleri tartıştı.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı  Veli Altınkaya’nın başkanlığında yapılan toplantıya şehrimizde bulunan 16 radyonun sahibi veya üst düzey yöneticileri katıldı. Toplantıda RATEM Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aydın Şerbetçioğlu ve Erciyes FM Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur da hazır bulundu.

Kayseri’de yayın yapan radyoların temsilcilerinin sektörün içinde bulunduğu sıkıntılar ve dinlenme oranlarının artırılması konusunda tek tek görüş bildirdiği toplantı da radyoların reklam ve diğer gelirleri konusunda da bazı öneriler tartışıldı. 

Kayseri Erciyes FM Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur, "Kayseri'de yayın yapan gazeteler, televizyonlar kadar etkili olan radyoların da artıkfaaliyetlerini daha da hissettirmesi gerekiyor. Dinleyicilerimize daha kaliteli yayınlar sunabilmek için neler yapabiliriz diye konuştuk. Oldukça yararlıbir toplantı oldu. Yeni yayın döneminde bunu herkes hissedecek" dedi.

Kayseri’de faaliyet gösteren 16 radyonun  temsilcileri önümüzdeki günlerde Gazeteciler Cemiyeti’nde yapacakları yeni bir toplantı ile bu toplantıda konuşulan ve mutabakata varılan konuları bir protokol haline getirerek uygulama için yol haritasını belirleyecekler.

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV