banner87
20 Şubat 2019 Çarşamba

KAYSERİGAZ’DA SAĞLIK KONTROLÜ

Kayserigaz, çalışanlarını sağlık taramasından geçirdi.

06 Nisan 2018 Cuma 07:16
Bu haber 354 kez okundu
KAYSERİGAZ’DA SAĞLIK KONTROLÜ
Haberici -->
Müşteri odaklı çalışmalarının yanı sıra çalışanlarına verdiği değer ile örnek alınacak çalışmalara imza atan Kayserigaz, çalışanlarını sağlık taramasından geçirdi.

Kayserigaz çalışanlarının sağlık ve güvenliğini her zaman en üst seviyede tutmak için tüm imkânlarını kullanıyor. Bu kapsamda, her yıl olduğu gibi bu yılda, sağlık taramalarını sorunsuz bir şekilde tamamlayarak birinci derecede tehlike sınıfında olan çalışanlarının sağlıkları ile ilgili karşılaşabilecekleri olumsuzluklara erken müdahale edilmesini sağlıyor.

Kayserigaz kampüs alanı içerisinde gerçekleştirilen sağlık taramasında, Kayserigaz çalışanları kan, solunum, akciğer. EKG ve işitme testlerinden geçirilerek gerekli kontrolleri yapıldı. Ayrıca kan testleri de yapılan çalışanlara olası bir hastalık belirtisi olması durumunda bilgilendirilerek, gerekli önlemlerin alınması konusunda danışmanlık sağlanıyor.

Düzenlenen sağlık taraması ile ilgili açıklama yapan Kayserigaz İnsan Kaynakları ve Strateji Bölüm Müdürü Hatice Berk, sağlık kontrollerinin belirli aralıklarla gerçekleştirdiklerini ve böylece hastalıkların erken tanısının sağlandığını belirtti.  Buna ek olarak, planlı olarak düzenlenen seminerlerle çalışanlarına sürekli olarak güncel bilgilerin aktarıldığını belirten Hatice Berk, çalışanlara fayda sağlayacak her türlü faaliyete destek verdiklerini vurguladı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV