banner87
19 Temmuz 2019 Cuma

KAYSERİGAZ’DAN BARKOD SİSTEMİ

Kentte 15 yıldır halkı güvenli, ekonomik ve çevreci bir yakıt olan doğalgaz ile buluşturan Kayserigaz, her yıl teknolojiyi de kullanarak hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini arttırıyor.

15 Eylül 2018 Cumartesi 08:39
Bu haber 578 kez okundu
KAYSERİGAZ’DAN BARKOD SİSTEMİ
Haberici -->
Kentte 15 yıldır halkı güvenli, ekonomik ve çevreci bir yakıt olan doğalgaz ile buluşturan Kayserigaz, her yıl teknolojiyi de kullanarak hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini arttırıyor. Kayserigaz İç Tesisat Birimi geliştirdiği Barkod Sistemi’ni hayata geçirerek sahadaki tesisat kontrollerinde gerçekleşebilecek, hataların önüne geçecek.

“Sektöre ve tüm paydaşlarına İlham Veren Marka olmak” vizyonuyla çalışan Kayserigaz’ın uygulamaya başladığı ve SAP (Systems Analysis and Program Development) sistemi ile entegre kullanılan Barkod Sistemi Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor.

Geçtiğimiz ay uygulanmaya başlanan bu sistem ile doğalgaz sayacının seri numarası tablete aktarılıyor. Bu seri numarası tesisat kabul işlemi sırasında okutulan barkod sayesinde, depodan çıkan sayaç numarasıyla eşleştirilerek doğru sayacın doğru tesisata takılması sağlanıyor.

Kayserigaz İç Tesisat Sorumlusu Mehmet Onur Aydın, “Kayserigaz olarak faaliyete geçirdiğimiz bu projelerle hizmet kalitesini yükseltmeye devam ediyoruz. Barkod Sistemi ile çalışan hatalarını ortadan kaldırmış olduk. Hatalardan kaynaklı oluşabilecek zaman kaybının önüne geçmiş olduk. Bunların yanı sıra kaçak sayaç kontrollerinin takibini çok daha etkin bir şekilde kontrol edebiliyoruz. Teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip ederek faaliyetlerimize entegre ediyoruz. Kayseri halkına verdiğimiz hizmet kalitesini sürekli arttırıyoruz. Sunduğumuz profesyonel ve teknolojik hizmetleri daha da çeşitlendirerek abonelerimize çağın gerekliliklerine uygun yeni hizmetler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV