banner87
20 Şubat 2019 Çarşamba

KAYSO’DA SEÇİM TAMAM

KAYSO Meclis Başkanlığına Abidin Özkaya tekrar seçildi.

09 Nisan 2018 Pazartesi 07:39
Bu haber 401 kez okundu
KAYSO’DA SEÇİM TAMAM
Haberici -->

Kayseri Sanayi Odası’nın (KAYSO) 1 Nisan 2018 tarihinde yaptığı seçimlerle belirlenen 51 meclis üyesi, 7 Nisan 2018 tarihinde organ seçimlerinin 27. maddesi gereği Meclis Üyesi Zühal Gözüküçük başkanlığında ilk toplantısını yaptı. Daha önce KAYSO Başkanlığında güven tazeleyen Mehmet Büyüksimitçi’den sonra tek liste ile gidilen seçim sonucunda KAYSO Meclis Başkanlığına Abidin Özkaya tekrar seçildi.

Seçimlerden sonra açıklama yapan KAYSO Meclis Başkanı Abidin Özkaya, Kayseri Sanayi Odası’na yakışır bir şekilde, demokratik bir ortamda seçimleri tamamladıklarını belirterek, kendisini meclis başkanlığına seçen meclis üyelerine teşekkür etti.

Önümüzdeki sürecin hem Kayseri sanayisi hem de Türkiye sanayisi açısından ciddi bir süreç olduğunu açıklayan Özkaya, “Türkiye sanayisinin değişime ihtiyacı olduğunu hepimiz biliyoruz. Sanayiciler olarak önümüzde bir takım hedeflerimiz var. Biz bu hedefleri ancak finans yapımızı değiştirmekle, kafa yapımızı değiştirmekle, en önemlisi de ürettiğimiz ürünlere yeni katma değerler ekleyerek yakalayabiliriz. Buradaki tüm sanayicilerimizin bu bilinç içerisinde olduğunu biliyorum. Karşılıklı istişare halinde şehrimizin ve ülkemizin gelişip kalkınmasına katkı sağlama gayreti içerisinde olacağız” dedi

Kayseri Sanayi Odası’nın kapılarının tüm sanayicilere her zaman açık olduğunu ifade eden Özkaya, “Meclisimizde olsun olmasın tüm sanayicilerimizin önerilerine açığız. Birlikte olursak, el ele verirsek problemleri çok daha hızlı çözeriz. Ben bu vesile ile bizlere verdiğiniz bu yükümlülükten dolayı hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönemin Kayseri ve ülke sanayisine hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde sözlerini tamamladı.

 Gizli oy ve açık tasnif usulü yapılan oylama sonucunda KAYSO Meclis Başkanlık Divanı aşağıdaki gibi oluştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV