banner167
banner182
29 Kasım 2021 Pazartesi

KEPEZ’DEN REKOR BEKLİYORUZ

Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın, MHP Milletvekili Baki Ersoy ile kol kola yürüdüğü Kepez’de, mahalle sakinlerine seslendi ve ekledi; 'Kepez'den rekor bekliyoruz.”

28 Şubat 2019 Perşembe 09:59
Bu haber 530 kez okundu
KEPEZ’DEN REKOR BEKLİYORUZ
Haberici -->
Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın, MHP Milletvekili Baki Ersoy ile kol kola yürüdüğü Kepez’de, mahalle sakinlerine seslendi ve ekledi; 'Kepez'den rekor bekliyoruz.”

Cumhur İttifakının AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın ve MHP Milletvekili Baki Ersoy beraberindeki heyet ile birlikte Kepez Mahallesini ziyaret etti. Mahalleli ile kucaklaşan Yalçın, "Kepezliler her zaman devletinin ve milletinin yanında olmuşlardır" dedi.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Cumhur İttifakı Talas Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Yalçın, Talas Eski Belediye başkanı Orhan Say ve İlçe başkanları ile belediye meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleşen ziyarette Kepezliler Yalçın’ı bağrına bastı.

Mahalle halkının büyük sevgi seli eşliğinde konuşan Mustafa Yalçın, "Kepezliler her zaman devletin ve çalışanın yanında olmuşlardır. Her zaman olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de Kepez’den beklentimiz büyük. Rekor bekliyoruz, Kepez’in tulum çıkarmasını istiyoruz, yüzde 95 oy bekliyoruz” dedi.

Yalçın, “Şehirler insan gibidir. 7/24 sürekli ihtiyaçları vardır. Biz belediyeciler bu ihtiyaçları gidermek için varız. İhtiyaçlar hiyerarşisi sırasında gerekli olanları öncelikli olarak yapacağız. Tekrar imar planı revizyonu ile Kepez yenilenecek ve şehirde ne konfor varsa Kepez’de de o olacak" diye konuştu.

Cumhur İttifakı AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Yalçın, ilçe halkı tarafından büyük beğeni toplayan '100 ağartan projelerinden' de bahsederek, Kepezlilerin coşkulu alkışları ile konuşmasını tamamladı.

Talas Belediyesi eski başkanlarından Orhan Say ise, Cumhur İttifakının Kepezliler’in ikilemde kalmasını önlediğini belirterek, "Cumhur İttifakı çok güzel bir oluşum oldu. Kepezliler “AK Parti’ye mi yoksa MHP’ye mi oy verelim” diye ikilimdeydi. Artık bu olmayacak. Yalçın başkandan en iyi hizmeti alacağınıza eminim" dedi.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'da, Mustafa Yalçın'dan övgü ile bahsederek, "Kepezli merhum Cuma Uluçay için bir proje sözü istiyorum. Onun isminin yaşatılmasını istiyorum. 15 Temmuz’dan bu güne ülkemizde 2,5 yıldır yaşanmayanlar yaşandı. Devletini sevenler bir araya geldi. Hepimiz Anadolu çocuğuyuz biz anlaşabiliriz. Ama HDP ile diğer partiler birlikte hareket ediyor. Mehmetçiği şehit edenler HDP’lilerdi ama HDP’nin desteklediği partilerin adayları kazanırsa daire başkanlığı koltuklarına kimlerin oturacağı belli olmaz. CHP’nin yanındaki HDP’liler doğu bölgelerimize Kürdistan diyor ve CHP’lilerde alkış tutuyor. Mustafa başkanı seçmekle sadece bir başkan değil deneyimli bir kadro da seçmiş olacaksınız" şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV