banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

KGC BAŞKANI ALTINKAYA OLDU

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC) seçiminde Veli Altınkaya 101 oy alarak başkanlık seçimini kazandı.

11 Mayıs 2018 Cuma 18:29
Bu haber 327 kez okundu
KGC BAŞKANI ALTINKAYA OLDU
Haberici -->
Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC) seçiminde Veli Altınkaya 101 oy alarak başkanlık seçimini kazandı. Altınkaya, seçim sonrasında rakip adaya ve bütün üyelere teşekkür etti.

Gazeteciler yeni KGC’de yeni yönetimi belirlemek için sandık başına gitti. Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan KGC genel kurulu Oktay Ensari, Demet Öztürk ve Selahattin Karakoç’un divan heyeti olarak seçilmesiyle başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra yönetim faaliyet, denetim raporları okundu. Ardından raporla oylanarak kabul edildi. Daha sonra söz alan eski başkan Metin Kösedağ, geçmişten günümüze kadar görev yapan bütün cemiyet başkanlarına teşekkür ederek, kendilerinin bu süreçte hizmet etmeye çalıştıklarını ifade etti. Kösedağ, gazetecilerin konut sorunu ile ilgili önemli bir mesafe kat ettiklerini ve gelinen noktada TOKİ ile anlaşma aşamasına geldiklerini söyledi. Kösedağ, herkese teşekkür ederek, yeni seçilecek yönetime de başarı dileklerinde bulunup helallik istedi.

Konuşmaların ardından seçime geçildi. Gazeteci Veli Altınkaya ile Olcay Düzgün başkanlığındaki iki liste yarıştı. Yapılan seçimler sonucunda 101 oy alan Veli Altınkaya cemiyet başkanı olurken, Olcay Düzgün 46 oy aldı.

Veli Altınkaya, seçim sonrasında cemiyet üyelerine teşekkür ederek, yeni dönemde gazetecilerin sorunları ile ilgili önemli çalışmalar yapacaklarını ve birlik beraberlik içinde olunacağını söyledi.

Veli Altınkaya’nın listesi şöyle; Oktay Ensari, Metin Kösedağ, Osman Çiftçi, Doğan Havur, Yavuz Navruz, Mustafa Duran, Hatice Şimşek, Mesut Koç, Kürşat Açıkgöz, Cem Atakan, Tevfik Işık ve Ferhat Yağmur.

Denetim Kurulu; Ahmet Şan, Mehmet Serbez, Mehmet Yazıcı, Emre Şapçı, Ali Türkaslan.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV