banner87
20 Şubat 2019 Çarşamba

KIZILAY’DAN BÜYÜKKILIÇ’A TEŞEKKÜR

Kızılay Kayseri Şube Başkanı Ayhan Uzandaç, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a teşekkür etti

13 Nisan 2018 Cuma 07:29
Bu haber 367 kez okundu
KIZILAY’DAN BÜYÜKKILIÇ’A TEŞEKKÜR
Haberici -->

Kızılay Kayseri Şube Başkanı Ayhan Uzandaç, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Kızılay Kayseri Şube Başkanı Ayhan Uzandaç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç‘ı makamında ziyaret ederek Kızılay çalışmaların önemini bir kez daha gündeme getirdiler.

Kızılay Kayseri Şube Başkanı Ayhan Uzandaç, “Kayseri bir hayırseverler şehridir. Bu açıdan şanslıyız. Ancak yinede halkın genel olarak bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi gerekmektedir. Bu yönde Melikgazi Belediyesinin son derece destek ve yardımlarını görüyoruz. Bunun için Melikgazi Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. Her zaman ve her an bizlerle çalışmalarımıza destek olmaktadır” dedi.

Örnek ve referans bir belediye olarak anıldıklarını hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, bunun temelinde eğitim, sağlık, kültürel, sosyal ve kentsel yapı çalışmalarında bir bütün olarak hizmet sunmalarından kaynaklandığını söyledi.

Melikgazi Belediyesi olarak Kızılay ile birçok ortak proje gerçekleştirdiklerini hatırlatan Başkanı Memduh Büyükkılıç, her yıl ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde kan bağışı kampanyası ile çalışanların motive edildiğini kaydetti.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Kızılay Kayseri Şube Başkanı Ayhan Uzandaç ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Melikgazi İletişim Merkezi’ni gezdirerek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV