banner87
22 Şubat 2019 Cuma

KIZILAY’DAN BÜYÜKKILIÇ’A TEŞEKKÜR

Kızılay Kayseri Şube Başkanı Ayhan Uzandaç ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükkılıç'ı ziyaret etti

26 Mayıs 2018 Cumartesi 03:39
Bu haber 310 kez okundu
KIZILAY’DAN BÜYÜKKILIÇ’A TEŞEKKÜR
Haberici -->
Kızılay Kayseri Şube Başkanı Ayhan Uzandaç ve yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Kızılay Şubesine yapılan hizmet ve yatırımlardan dolayı Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç‘ı makamında teşekkür ziyaretinde bulundular.

Kızılay Kayseri Şube Başkanı Ayhan Uzandaç, “Kayseri bir hayırseverler şehridir. Bu açıdan şanslıyız. Melikgazi Belediye personeli her yıl iki kez kan bağışında bulunmaktadır. Melikgazi Belediyesi ayrıca Danışmentgazi Mahallesindeki hizmet binasını Kızılay’a tahsis etmiştir. Biz bu bina da halkın genel olarak bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi için eğitim çalışmaları yapacağız.  Bu yönde Melikgazi Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. Her zaman ve her an bizlerle; çalışmalarımıza destek olmaktadır” dedi.

Örnek ve referans bir belediye olarak anıldıklarını hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, bunun temelinde eğitim, sağlık, kültürel, sosyal ve kentsel yapı çalışmalarında bir bütün olarak hizmet sunmalarından kaynaklandığını söyledi.

Melikgazi Belediyesi olarak Kızılay ile birçok ortak proje gerçekleştirdiklerini hatırlatan Başkanı Memduh Büyükkılıç, her yıl ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde kan bağışı kampanyası ile çalışanların motive edildiğini kaydetti.

Kızılay Kayseri Şube Başkanı Sayın Ayhan Uzandaç ve Yönetim Kurulu Üyelerini; Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı 4 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Türk Kızılay Kayseri Şubesi olarak gönüllü kan bağışçıları için düzenlenen törene davet ettiler.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV