banner167
banner182
01 Aralık 2021 Çarşamba

KOCASİNAN’DA ÇOK YILLAR KAYBEDİLDİ

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Hasan Sami Özvarinli, Kocasinan ilçesinin yaşanır bir ilçe haline getirilmesi gerektiğini belirterek, “Kocasinan’da çok yıllar kaybedildi. Şehrin kaderi, geri kalmışlık yani böyle olmamalı. İnanın ki ilçemizin bu kötü kaderini değiştirmeyi hep birlikte başarırız” dedi.

13 Mart 2019 Çarşamba 09:56
Bu haber 547 kez okundu
KOCASİNAN’DA ÇOK YILLAR KAYBEDİLDİ
Haberici -->
İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Hasan Sami Özvarinli, Kocasinan ilçesinin yaşanır bir ilçe haline getirilmesi gerektiğini belirterek, “Kocasinan’da çok yıllar kaybedildi. Şehrin kaderi, geri kalmışlık yani böyle olmamalı. İnanın ki ilçemizin bu kötü kaderini değiştirmeyi hep birlikte başarırız” dedi.

Seçim Bölgesi’ne partili arkadaşlarıyla ile birlikte sabah ziyaretlere çıkan İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, “Artık Kocasinan’ın ekseninin başka bir yöne evrilmesi lazım. Aslında hep beraber insan odaklı spor ve yaşam alanlar var etmemiz lazım bu kentte. Çok hızlıca var etmeliyiz” dedi.

31 Mart yerel seçim çalışmalarına mola vermeden yürüten İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Hasan Sami Özvarinli, mesaiye ye sabahın erken saatlerinde başlıyor. Özvarinli, bu kapsamda önceki günde partili arkadaşlarıyla ile birlikte YS Tek Turizm Filo’da gerçekleştirilen kahvaltıyla ziyaretlerine başladı. Ardından Altı Nokta Körler Derneği ile Yeni Sanayi’de esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Oradan da Sancaktepe Mahallesi’nde ev toplantılarına katıldı. Sabah saatlerinde başlayan seçim çalışmalarına İYİ Parti Kocasinan Meclis üyesi adayı Kazım Yücel ve çok sayıda partili de eşlik etti.

Özvarinli, “Kocasinan ilçesi, adı dünyaca ünlü mimar isimler arasına girmiş büyük usta Mimar Sinan’ımızdan almış harika bir bölge.Elbette her mahallesiyle güzelleşmesi gereken bir memleket. Ama bir şeyi başarmak lazım; Kocasinan çok ihmal edildi, çok güzel işler yapılmadı. Artık Kocasinan’ın ekseninin başka bir yöne evrilmesi lazım. Aslında hep beraber insan odaklı spor ve yaşam alanlar var etmemiz lazım bu kentte. Çok hızlıca var etmeliyiz. Çünkü çok yıllar kaybedildi. Şehrin kaderi, geri kalmışlık yani böyle olmamalı. İnanın ki ilçemizin bu kötü kaderini değiştirmeyi hep birlikte başarırız” dedi.

Gezi ve ziyaret sırasında açıklamalar yapan Özvarinli, “Erkilet gibi çok güzel bir bölgemiz var.Bu ve benzeri alanlarda Kocasinan’ın  geleceğine bu tür doğal ortamlar oluşturup herkesin spor yapabilmesini sağlamamız lazım.Kocasinan’ın en az 3-5 bölgesinde keyifli spor yapabilecekleri alanlar yaptırmak lazım” şeklinde konuştu.

Saha çalışmalarında, vatandaşların kendilerinden Kocasinan da enerjisi yüksek bir dönem istediğinden söz eden Özvarinli, bir vatandaşın, ‘Bu hızlı ve çevik temponuzu,kendilerine bir mesaj olarak algılayan rakipleriniz var mı?’ sorusu üzerine Özvarinli, “Yani mesajı veriyoruz zaten, algılanıyoruz diye düşünüyorum. Enerjimiz yüksek toplumda öyle bir şey istiyor. Toplum Kocasinan’da enerjisi yüksek bir dönem istiyor. Çünkü kaybedilen zamanın geri kazanılması lazım. Kocasinan iyi şeyleri, güzel işleri hızlıca yapan bir belediye başkanlığı dönemini istiyor. Bizde buna hazırız” dedi.

Millet İttifakı’nın İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özverinli, “Kocasinan bizim dönemimizde kültür ve sanatta yeni bir başlangıç yapacak. Sağlayacağımız hoşgörü ortamıyla, kültürü, sanatı erişilebilir kılacağız ve Kocasinan’ımıza yayacağız. Sürdürülebilir şehirde kentin yaratıcı sınıflarına hak ettikleri değeri vereceğiz. Kocasinanlı tam anlamıyla bu konuda bir global çekim merkezine dönüştüreceğiz. Projelerimiz arasında İstasyon Caddesi de bu kültür, sanat ve festivale öncülük yapan merkez olacak”dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV