banner167
banner182
20 Haziran 2021 Pazar

KOCASİNAN’DA PERSONELE EĞİTİM

Eğitimi tamamlayan personele sertifika verildi

18 Haziran 2017 Pazar 14:04
Bu haber 726 kez okundu
 KOCASİNAN’DA PERSONELE EĞİTİM
Haberici -->

Kocasinan Belediyesi, personeli yönelik ‘Benzinli Ve Dizel Motorların Periyodik Bakımları ve Güvenli Sürüş Teknikleri’ konulu eğitim verdi. Kursu başarıyla bitiren 261 belediye personeli sertifikalarını aldı.

Hizmette öncü Kocasinan Belediyesi, belediye personelinin eğitimine de büyük önem veriyor. Bu kapsamda Kocasinan Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ‘Benzinli Ve Dizel Motorların Periyodik Bakımları ve Güvenli Sürüş Teknikleri’ kursunu başarıyla bitiren 261 belediye personeli sertifikalarını aldı. Sertifika törenine katılan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yaptığı konuşmada, Kocasinan Belediyesi olarak ‘İnsan odaklı’ hizmet anlayışıyla çalıştıklarını vurguladı.

Konuşmaların ardından ‘Benzinli Ve Dizel Motorların Periyodik Bakımları ve Güvenli Sürüş Teknikleri’ kursunu başarıyla bitiren kursiyerlere sertifikaları verildi. Sertifika töreni hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Eğitim sayesinde belediye personelinin, araçları daha verimli kullanmaları ve bakımını yapabilmeleri sağlanırken; araç motor donanımları, mesleki becerilerin geliştirilmesi ve kapasitelerin artırılmasına da katkı sağlandı.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV