banner87
banner131
20 Haziran 2018 Çarşamba

KOCASİNAN’DA SERTİFİKA SEVİNCİ

Bakan Mehmet Özhaseki kursiyerlerin sertifikasını verdi

11 Eylül 2017 Pazartesi 07:39
Bu haber 399 kez okundu
 KOCASİNAN’DA SERTİFİKA SEVİNCİ

Kocasinan Akademi'nin kadınlara ve çocuklara yönelik eğitimden spora, kültürden sanata açmış olduğu yaz kurslarının sertifika töreni gerçekleştirildi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin de katıldığı törende 10 branştaeğitim gören 400'e yakın kursiyer sertifikalarını aldı.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'ın ev sahipliğinde, Kocasinan Akademi Yakut Tesisinde düzenlenen sertifika törenine; Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Önceki dönem Ekonomi Bakanı ve AK Parti Grup Başkanvekili - Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, belediye başkanları, protokol eşleri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, burada yaptığı konuşmada, Kocasinan Akademi’nin kurslarının; insan odaklı ve geleceğe yönelik faaliyet olduğunu niteleyerek, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'ı tebrik etti.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar da Kayserililere daha iyi hizmet sunabilmek için yoğun gayret sarf ettiklerini belirterek, “Kocasinan Belediyesi olarak rutin belediyecilik hizmetlerinin en iyisini yaparak, hemşehrilerimizin huzuru, mutluluğu ve refahını artırmak için çalışıyoruz. Modern dünyada belediyecilik adına neler yapılıyor ise bizde aynısını hatta daha fazlasını Kocasinan da uygulamanın gayreti içerisindeyiz. Şükür Allah’a her geçen gün bir önceki günden daha iyisini yaparak ve bu azim ile çalışarak hemşehrilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Kurmuş olduğumuz Kocasinan Akademi çatısı altında genç, yaşlı, kadın, erkek demeden herkesin kişisel donanımlarını artırmak, saklı kalmış yeteneklerini gün yüzüne çıkarmak için eğitim faaliyetlerini yürütüyoruz. Bununlada kalmıyor vatandaşlarımızla birebir ilgilenerek onların taleplerini kendinden dinliyor, ihtiyaç ve beklentilerine göre yerinde çözümler üretiyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar sözlerini “Hemşehrilerimizden aldığımız beraber olma duygusunun bize vermiş olduğu enerji ile beraber şehri yönetiyor ve güzelleştiriyoruz. Onlar ile gönül bağını içerisinde olmanın heyecanı ile “Gelecek Kocasinan’da ”diyoruz" şeklinde sözlerini noktaladı.

Konuşmalardan sonra sertifika törenine geçildi. Bakan Özhaseki, satranç turnuvasında birinci olan kursiyere hediyesini vererek, başarılarının devamını diledi. 

HABER MERKEZİ

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV