banner87
banner151
17 Ocak 2019 Perşembe

KOCASİNAN’IN ELİ DEĞDİ CAZİBE MERKEZİ OLDU

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar bilgi verdi

05 Mart 2018 Pazartesi 07:19
Bu haber 448 kez okundu
KOCASİNAN’IN ELİ DEĞDİ CAZİBE MERKEZİ OLDU
Haberici -->

Kocasinan Belediyesi tarafından 2 ay önce vatandaşın ve esnafın hizmetine sunulan Kocasinan Akademi Mimarsinan sosyal tesis ve modern pazar yeri kısa sürede bölgenin cazibe merkezi haline geldi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ilçenin prestijini artıran ve bölgeyi cazibe merkezi haline getiren hizmetler yaptıklarını vurguladı.

Kocasinan’ın değerine değer katacak yeni ve modern projeler üreten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, örnek bir şekilde sosyal belediyecilik hizmeti sundukları vurgulayarak, Kocasinan’ı herkesin yaşamaktan keyif alacağı bir bölge yapacaklarını söyledi. İlçenin hizmet standartlarını yükselttiklerini ifade eden Başkan Çolakbayrakdar, “Türkiye’ye örnek teşkil eden Kocasinan Akademi tesisimiz ve modern pazar yerimiz, 8 bin 520 metrekare alanı kapsıyor. İçerisinde; vatandaşların alışveriş yaparken dinlenmeleri için kafeteryalar, fitness salonları, aktivite için derslikler ve düğün salonu bulunan sosyal bir yaşam merkezini hizmete sunduk. İlçe sakinlerinin ihtiyacını karşılayan sosyal tesis ve pazar yeri, şimdiden bölgeyi cazibe merkezi haline dönüştürdü. Bu ve buna benzer hizmetleri tüm mahallelerimizde yaygın hale getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Kocasinan’a yapılacak her ne varsa en iyisini yapmanın gayreti içinde olduklarının altını çizen Başkan Çolakbayrakdar,  “Yaptığımız hizmete gösterilen ilgi ne kadar doğru bir işe imza attığımızı gösteriyor ve bizleri mutlu ediyor. Bu şevk ile Kocasinanlı hemşehrilerimize hizmetlerin en güzelini yapmaya devam edeceğiz” diye sözlerine ekledi.

Kocasinan Akademi Mimarsinan Tesisinde; Okuma-Yazma, Diksiyon, Kişisel Gelişim ve Liderlik, Örgü, İğne Oyası, Dekoratif Ev Tekstil, 3-6 Yaş Çocuk Eğitim ve Etkinlikleri, Evde Çocuk Bakımı, Kur-an-ı Kerim ve Hasır Örme gibi kurslarda şuana kadar toplam 342 kişiye eğitim hizmeti verilirken, Fitness salonunda ise 680, havuzda bin 170 kişi faydalanmaktadır.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV