banner87
20 Mart 2019 Çarşamba

KÖŞK PRESTİJ SEMT OLDU

Köşk Mahallesinin şimdi en prestijli semt haline geldiğini söyledi.

24 Mayıs 2018 Perşembe 19:29
Bu haber 297 kez okundu
KÖŞK PRESTİJ SEMT OLDU
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 20 yıl önce toz toprak içinde gecekonduların işgalinde olan Köşk Mahallesinin şimdi en prestijli semt haline geldiğini söyledi. 

Başkan Memduh Büyükkılıç, Köşk Mahallesinde yer alan Safa camisinde Teravi Namazı sonrası mahalle sakinleri ve esnafı ile sohbet etti. Bundan yirmi yıl önce gecekonduların işgali altında, toz toprak içinde bir semt olduğu ama bugün Kayserimizin modern yapıları ve çevre düzenlemeleri ile örnek gösterilen prestij arasında yer aldığını söyledi.

Başkan, Melikgazi Belediyesi örnek ve referans belediye olmasının en önemli nedeninin semtler arasında ayrım yapmadan hizmet ve yatırım gerçekleştirilmesinden kaynaklandığı belirtti. Melikgazi ilçesinin geliştiğini, güzelleştiğini ve cazibe merkezi olduğunu bunun neticesinde ise Köşk, Gültepe, Yıldırım Beyazıt mahallelerinin en güzel örneğini sunduğunu kaydetti.

Tek vatan, Tek devlet, Tek millet, Tek bayrak anlayışı içerisinde ülkemize, milletimize, devletimize sahip çıkacaklarını ifade eden Büyükkılıç, Kentsel Dönüşümü Melikgazi Belediyesi olarak 20 yıl önce bu semtlerde başlattıklarını ve sonuçlarının ise referans gösterildiğini sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV