banner153
banner159
09 Temmuz 2020 Perşembe

KÖY OKULLARINDAKİ ÖĞRENCİLERE SBS DESTEĞİ

Develi Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik Araştırma Merkezi tarafından, köy okullarındaki öğrencilerin orta öğretime geçişin yanı sıra meslekler hakkında bilgilenmelerine katkı sağlamak amacıyla ''Gelecek Benimle Gelecek'' projesi hazırlandı.

26 Mart 2012 Pazartesi 16:21
Bu haber 991 kez okundu
KÖY OKULLARINDAKİ ÖĞRENCİLERE SBS DESTEĞİ
Haberici -->

Proje kapsamında öğrencilere Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personelleri tarafından hazırlanan ve Belediye tarafından basımı gerçekleştirilen SBS tanıtım kitapçığı dağıtıldı. Develi köylerinde bulunan 44 ilköğretim okulundan 400 öğrencinin ilçeye getirilerek bilgilendirme yapılması ve toplantı sonrasında kitapçığın dağıtılması öğrenciler ve öğretmenleri tarafından memnuniyetle karşılandı.

Develi Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Ünal, Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Erkan Gökkaya'nın da katıldığı proje tanıtımında konuşan Develi Belediye Başkanı Recep Özkan, ''Yerel yönetim olarak eğitime destek geleceğimize yatırımdır. Bu nedenle belediyemiz imkanları ölçüsünde okullarımızın çevre düzenleme çalışmaları, ortak projeler ve benzeri faaliyetleri yapmaktayız'' dedi.

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV